Publikováno Bře 30 , 2013 v E-shopy & Služby

Koupě učebnic pro ZŠ snadno a rychle

0 Komentářů
Koupě učebnic pro ZŠ snadno a rychle

Taky se vám někdy stalo, že vaše dítě přišlo ze školy s tím, že musíte koupit učebnici, kterou bylo velice těžké sehnat v obchodě? Dnes je zbytečné běhat po všech knihkupectví, nejjednodušší a v dnešní době běžný je nákup po internetu. Portál UcebniceMapy.cz vám nabídne nepřeberné množství učebnic pro základní školu.

Kategorie učebnice pro základní školu je přehledně rozdělena do dalších sektorů podle předmětu. A jak můžete sami, po návštěvě webových stránek zjistit, sortiment je opravdu široký. Naleznete zde učebnice pro každou třídu základní školy, prvního i druhého stupně. Podle tříd je rozdělen každý předmět, takže je velice snadné nalézt vámi hledanou učebnici.

V sortimentu jsou učebnice od všech možných nakladatelství, ať to jsou známé velké firmy jako SPN, Fortuna a Prometheus, nebo specializovaná nakladatelství, mezi které patří například Eduko nebo Parta. Jestliže potřebujete mít učebnici doma velmi rychle, není to vůbec problém, veškeré zboží nabízené na webu je skladem, takže objednávka je do 24 hodin odeslána.

Ať se jedná o učebnice matematiky, českého jazyka nebo třeba prvouky a zeměpisu, na výběr budete mít z několika desítek učebnic, které jsou nejčastějšími pomůckami při výuce konkrétního předmětu.

Kromě klasických učebnic určených pro základní školy, jsou nabízeny učebnice pro integrovanou výuku, dále interaktivní učebnice nebo pro žáky devátých tříd velmi užitečné učebnice pro přípravu na přijímací zkoušky na SŠ.

Učebnice pro základní školu jsou nabízeny za velmi přijatelné ceny, navíc při objednávce nad 2 500 Kč je poštovné a balné zcela zdarma.

Pokud zvolíte platbu předem je poštovné o něco levnější a samozřejmostí je výběr způsobu dopravy mezi Českou poštou a doručení pomocí PPL. Další možností vyzvednutí objednávky je osobní odběr, na adrese v Komořanech u Rousína, kde můžete učebnice odebrat i večer a o víkendech.

Pro školy je při odběru velkého množství učebnic při ceně nad 10 000 Kč poskytována sleva 5% na celý nákup. A zásilka je pak dodána až do školy. Díky tomu, že UcebniceMapy.cz odebírá zboží přímo od nakladatelů, je možné jakékoli objednané množství učebnic dodat nejpozději do 10 dnů od objednání. Následně je školám posílána faktura se splatností do 14 dnů, ale po domluvě není problém tuto lhůtu i prodloužit.

Jestliže máte nějaké nejasnosti, nebo jednoduše nevíte co a jak, je tu možnost odborné rady s nákupem. A jaké jsou možnosti objednání? Objednávku můžete odeslat mailem, ale samozřejmě i poštou nebo telefonicky.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv