Publikováno Lis 12 , 2012 v E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Komunální vozidla Piaggio a nástavby

0 Komentářů
Komunální vozidla Piaggio a nástavby

V dnešním článku se budeme věnovat užitkovým vozům, které se hodí nejen při údržby zeleně, ale všeobecně při úklidu obcí či měst. Údržba a čistota větších prostor je totiž nikdy nekončící proces. Zejména na jaře, kdy se musí vyčistit chodníky a silnice od přebytečných posypových kamínků a na podzim, kdy je zase listí tolik, že bychom se jim na chodnících doslova brodili, jistě využijete šikovné pomocníky. Univerzální komunální vozidlo Piaggio model Porter nebo Multicar, ale využijete opravdu během celého roku, včetně zimního úklidu sněhu. Zejména na horách je totiž sněhu tolik, že už se nedá jen jednoduše odhrnovat, ale musí se odvážet na určení místo, jinak by vznikaly nekonečné závěje.

Mezi nesporné výhody těchto univerzálních vozidel patří snadné ovládání, nízké provozní náklady, a v neposlední řadě možnost různých nástaveb.

Velmi využívané jsou nástavby na vysavač s motorem o výkonu 18 HP až 27 HP, který lze využít k vysávání listí, trávy a komunálního odpadu po úklidu parků a zelených ploch. Sací potrubí má průměr 22 cm a maximální délku 6 m.

Jak jsme se již zmínili o úklidu silnic a chodníků, celoročně využijete silniční zametač s pracovní šířkou mezi 1,3 m a 2,3 m, který se hodí pro letní údržbu vozovek, chodníků, ale samozřejmě také pěších zón. Dalšími doplňky pro tuto nástavbu jsou:

  • přimetací kartáč
  • zkrápěcí zařízení

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv