Publikováno Říj 28 , 2014 v Finance

Kdo vám půjčí peníze před výplatou?

0 Komentářů
Kdo vám půjčí peníze před výplatou?

Nečekané výdaje již potkaly snad každého. Rozbitá pračka, lednička nebo automobil nepočkají, až si peníze našetříte, nebo až vám přijde výplata. Takové problémy je třeba řešit hned. Co ale dělat, když vám tento měsíc peníze nevyšly a výplata se na vašem účtu objeví až za týden? Přemýšlení nad půjčkami od bank nemá cenu. Zdlouhavé vyřizování a obíhání vás zbytečně připraví o čas i energii a zprostředkování půjčky nemusí být vždy schváleno. Máme pro vás jednodušší řešení.

Rychlá SMS půjčka vám může vytáhnout trn z paty. Jedná se o krátkodobou půjčku, kterou zprostředkovává společnost Mutuo. K jejímu vyřízení nebudete potřebovat žádná potvrzení ani doložení příjmů, jak by tomu bylo u půjček bankovních. Peníze do výplaty získáte jednoduše z pohodlí domova, stačí sednout k počítači, na webu společnosti vyplnit online formulář a tím vaše práce končí. Při využití nebankovní SMS půjčky od společnosti Mutuo poprvé, vám bude poskytnuto 1 000 Kč. Při každé další půjčce bude ale částka stoupat a dostanete se až na 5 000 Kč. Jestliže budete služeb využívat opakovaně, budou vám poskytnuty navíc i velmi zajímavé výhody.

A jak je to se splácením? Splácení je vyřešeno jednoduše, až vám přijde očekávaná výplata, peníze vrátíte. Půjčka se tedy splácí jednorázově. Co se týká poplatků, nemusíte se zde bát žádných nejasných a matoucích informací, jak tomu často bývá u jiných nebankovních zprostředkovatelů půjček před výplatou. Zde se nesetkáte s žádnými skrytými poplatky, platíte pouze jeden poplatek a to při vrácení peněz. Nemusíte ani hlídat, kdy máte peníze vrátit. Až se bude termín vrácení peněz blížit, obdržíte SMS, která vás včas upozorní.

Pokud se vám stane, že z jakéhokoliv důvodu nebudete moci peníze včas vrátit, je zde i možnost zažádat si o prodloužení doby splatnosti až o dva týdny.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv