Publikováno Pro 08 , 2015 v Služby

Kde si užijete nejlepší lyžovačku?

1 Komentář
Kde si užijete nejlepší lyžovačku?

Podle kalendáře už je zima, podle počasí spíše jaro. Jak vidno, české hory možná opět zklamou a nebudou schopny nabídnout dostatek kvalitního sněhu. Máte rádi lyžování a chcete si ho konečně užít? Nespoléhejte se na Českou republiku, vyrazte za hranice. Kde si zajezdíte nejlépe?

Rakousko a Itálie jsou tradiční jedničky

Milovníci zimních sportů tradičně a nejvíce míří do italských nebo rakouských Alp. Není divu, protože ta nejlepší střediska se nachází jen několik hodin jízdy od českých hranic. Mezi top lyžařská střediska patří Arabba – Marmolada. Každý den si budete užívat jedinečný výhled na masivy Alp, díky kterému dostává lyžování Itálie zcela jedinečný náboj. Hojně navštěvované je i italské středisko Tonale – Ponte di Legno. Pokud vás zajímají lyžařské zájezdy Rakousko, doporučujeme region Schladming-Dachstein. Nachází se zde 8 špičkových lyžařských středisek, která dohromady nabízí 123 kilometrů upravených sjezdových tratí. Skvěle upravené tratě a okouzlující scenérie nabízí i Francie, Švýcarsko, opomenout nelze ani Slovensko.

Kde vybrat?

Lyžařské zájezdy do všech zmíněných zemí nemusíte složitě hledat. Postačí vám, když si otevřete srovnávač zájezdů NewTravel.cz. Nabízí srovnání zájezdů od více než stovky českých prověřených cestovních kanceláří. Hledat lze podle místa, data, způsobu dopravy, úrovně hotelu a dalších kritérií.

Na co si dát pozor?

Pokud vybíráte lyžařský zájezd, nenechte se zlákat jen popisem střediska. Zajímat vás musí kvalita ubytování, důležitá je i vzdálenost od místa pobytu na svah. Zjistěte si, jestli v místě najdete vyžití i mimo svah apod. Při výběru zájezdu nepodceňte pojištění. Je třeba se připojistit pro sport, určitě je vhodné i pojištění odpovědnosti. To pro případ, když cizí osobě způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku. Na svahu se chovejte zodpovědně a nepijte alkohol!

Jeden komentář → “ Kde si užijete nejlepší lyžovačku? ”

  1. Specialistou na lyžařské zájezdy je již 25 let cestovní kancelář Beta tour. Rok co rok organizuje cenově dostupné pobyty ve více či méně známých alpských střediscích ve Francii, Rakousku, Itálii a Švýcarsku. Nabízí komfortní zájezdy do míst s překrásnými horskými masivy, upravovanými sjezdovkami a dostatečným počtem vleků, díky nimž Vám na dovolené nehrozí dlouhé čekání ve frontě. Také pro zimní sezónu 2015/2016 připravila cestovní kancelář Beta tour několik speciálních akcí a nabídek. Zejména rodiny s dětmi jistě potěší zvýhodněná nabídka, kdy mohou mít s sebou ve vybraných destinacích ve Francii, Itálii a Rakousku až 2 děti zdarma. Zajímavé slevy jsou rovněž připraveny také v aktuální nabídce tzv. last minute zájezdů.

    Lyžování ve Francii
    Francouzské Alpy jsou nejžádanější destinací milovníků zimních sportů. Lyžování je tam prý díky skvělým sněhovým podmínkám nejlepší. Najdete tam nejen velké, ale i malé lyžařské areály s upravenými a dostatečně širokými sjezdovkami. Oblíbeným francouzským zimním střediskem je La Norma, ležící v samém srdci Savojských Alp na pomezí Francie a Itálie. Díky své útulnosti a přátelské atmosféře je La Norma vhodná nejen pro strávení rodinné dovolené, ale také pro oslavu konce roku. Vánoční i silvestrovské pobyty jsou pro tuto destinaci příznačné.


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv