Publikováno Srp 05 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Kde si jednoduše a bezpracně přivydělat?

0 Komentářů
Kde si jednoduše a bezpracně přivydělat?

Chcete si jednoduše a téměř bezpracně přivydělat? A slyšeli jste již o affiliate programu? Že ne? Tak to je třeba napravit. Určitě navštivte webovou stránku coolhousing.net.  Práci opravdu nemusíte provádět žádnou a i přes to na vás čeká příjemný výdělek.

Co vlastně tento partnerský program affililiate znamená?
Pokud vlastníte své webové stránky, partner vám na ně umístí reklamu společnosti. Pokud proběhne obchod, který bude přes tuto umístěnou reklamu, společnost vám poté vyplatí provizi.

Jaká jsou pravidla a výhody tohoto provizního systému?
Registrovat se zde může kdokoli
Provize činí 3 % z platby na první platební období
Platnost cookie je 30 dní
Provize je připsána do 30 dní od konverze
Vyplácena je lehce přes PayPal
Minimální částka výplaty provize je 500 korun

Co tedy potřebujete aby, jste se mohli stát partnerem?
Možná vás to překvapí, ale nepotřebujete vůbec nic. Dokonce ani vlastní webové stránky nejsou podmínkou. Společnost můžete jednoduše propagovat pomocí zveřejňování vašich zkušeností s nabízenými službami na různých internetových fórech za pomoci odkazů na facebooku.
To, že provizi získáte, vám zaručí nástroj pro sledování programů Post Affiliate Pro.
Zřízení účtu je velice jednoduché a navíc je také zcela zdarma, rozhodně nemusíte nic platit za to, že se stanete jejich partnerem. Poté už jen vyplníte registrační údaje a následně obdržíte ověřovací email. Pak už se můžete přihlásit, vybrat si z nabídky propagačních materiálů, umístit je na své stránky, nebo do odborných článků a můžete začít vydělávat.

Spolupráce s Coolhousingem se rozhodně nemusíte obávat. Tento poskytovatel služeb je na trhu již od roku 2003 a jeho velkou předností jsou velice spolehlivé služby spolu s přijatelnými cenami. Program affiliate je naprosto spolehlivý a pro jeho provoz je používán již zmíněný ověřený systém Post Affiliate Pro.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv