Publikováno Čvc 26 , 2013 v Služby

Kde sehnat kvalitní a zároveň levná razítka?

0 Komentářů
Kde sehnat kvalitní a zároveň levná razítka?

Sháníte nějaká kvalitní razítka, ale nemůžete na nic narazit? A už jste slyšeli o firmě Conti, která se zabývá výrobou razítek značky Trodat? Že ne? Tak to určitě čtěte dále.

Tato firma byla založena v roce 1991 a je také i členem celosvětové sítě výrobců Global Partnership Network. Nyní se můžeme podívat na to, co vše firma nabízí. Můžete si zde vysázet vlastní razítko. Pomocí této služby si můžete objednat samobarvící razítko Trodat s textem, jaký si budete přát. Nalézt zde také můžete razítka Trodat s vícebarevným otiskem MCI.

A co MCI vlastně znamená?

MCI je zkratka, která znamená Multi Color Impresions. Díky tomuto vícebarevnému razítku se můžete lehce odlišit od ostatních, kteří stále používají klasická černá razítka. Jednotlivé barvy, které se na vašem razítku objeví, vybíráte pouze vy. Je také známo, že barevná razítka vyžadují mnohem lepší a hlavně speciální vybavení, takže významně zmenšuje riziko falšování vašeho razítka.

Zajímá vás, jak tato technologie funguje?

Polštářek, který se na razítku nachází je laserem rozřezán podle barevné předlohy. Poté se rozřezaná pole naplní vámi zvolenou barvu a razítko je hotové! Razítka Trodat nabízejí mnoho variant, které by měli uspokojit potřeby snad každého zákazníka. V jejich nabídce naleznete řady, jako je například professional line, textová razítka, datová a číslovací razítka. Kromě samotných razítek zde také můžete najít různá příslušenství do vašich razítek.

Razítka Trodat patří mezi ty nejkvalitnější, ale jejich cena rozhodně není vysoká. Navíc se na tyto razítka vztahuje i tříletá záruka. Pokud tedy sháníte kvalitní razítka, rozhodně už neváhejte a sáhněte po razítkách Trodat.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv