Publikováno Srp 04 , 2013 v Služby

Kde sehnat nejvýhodnější povinné ručení?

2 Komentářů
Kde sehnat nejvýhodnější povinné ručení?

Koupí auta na majitele spadá nutnost v podobě povinného ručení. Ale kde sehnat to nejlepší a nejlevnější?

Pokud se nechcete nikam trmácet a vše zařídit rychle a pohodlně z vašeho domova, měli byste zbystřit. Ihned se dozvíte, kolik zaplatíte za své auto. Díky kalkulačce, do které zadáte základní údaje o vašem vozidle a případná připojištění, budete znát ceny povinných ručení všech pojišťoven na českém trhu. Kalkulačka vám tedy zajistí rychlé zjištění cen a vy tak budete moct provést praktické srovnání povinných ručení. Nebudete tak muset zdlouhavě zjišťovat cenové nabídky pojišťoven, ale vše se dozvíte na jednom místě během pár minut. Nejvýhodnější a nejlevnější povinné ručení šité právě vám na míru pro vás už nebude nic nedosažitelného. Neplaťte tedy víc, než musíte.

Ušetříte a zelenou kartu a další dokumenty obdržíte emailem. Originály pak dorazí do vaší schránky během dvou dnů. U některých pojišťoven bude pojistka platná ihned, což znamená, že s autem budete moct ihned jezdit, i když máte 15 dnů na zaplacení.

A podle čeho se rozhodnout jakou pojišťovnu zvolit? Jeden z hlavních faktorů je samozřejmě cena. Dále může být vaše volba ovlivněna připojištěními, kvalitou asistenčních služeb nebo vaše předchozí zkušenosti či recenze vašich blízkých. V případě, že si z nabídky skutečně vyberete, čeká vás sleva 10-15% z ceny pojistného.

Nejste spokojeni s vaší stávající pojistkou? S radami jak změnit pojišťovnu vám zde také pomůžou.

Pojištění vozidla pro vás nemusí být noční můra, ale záležitost vyřešená během chvíle a ještě vás bude hřát příjemný pocit z výhodného obchodu.

2 Komentáře → “ Kde sehnat nejvýhodnější povinné ručení? ”

  1. Já jsem sehnala ručení taky přes srovnávač a byla to dobrá volba. Nevybrala jsem si nejlevnejší, to nemusí být štastné řešení. Třeba hledat fajn poměr cena/kvalita. Ručení aspon 100/100mil a nízkou spoluúčast.


  2. petr

    5

    Zákonné pojištení je třeba dobře vybírat. Moc levné se nevyplatí, nemusí pokrývat plnou hodnotu auta – tzv. podpojištení. Lepší je jít k dražší a spolehlivejší pojišťovne, třeba Allianz, Kooperativa…


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv