Publikováno Pro 29 , 2011 v Dům a byt & Zajímavosti

Kerabel-obklady a dlažba

0 Komentářů
Kerabel-obklady a dlažba

Pokud uvažujete o podlahových krytinách, jistě vás bude zajímat následující článek. Za vás jsme se informovali u několika prodejců, ale nejvíce nás zaujala společnost Kerabel, která nabízí široký sortiment zahrnující obklady a dlažby do interiéru i venkovních prostor. Můžete si vybrat obklady mozaikové i velkoformátové. Dražší dlažba má naprosto přesné hrany, které dovolují malou spáru a dokonalý neporézní a nenasákavý povrch. Moderní dlažba může působit naprosto uceleným dojmem nejen do kuchyní, ale i do dalších vysoce namáhaných prostor. Dlaždice mají samozřejmě své místo i v komerčních prostorách.

Společnost Kerabel nabízí krom dodávky italských obkladů mnoha značek (například Keramoteca, Keope, Cedir, Coem, Bisazza, Sant ’Agostino, Capri, Caesar, Alfalux, Dado, , Eco, Vogue, Gabianelli, Faetano, Del Conca, Armonie by Arte Casa, Lord, Tiffany, Mariella Burani, Polis, Imola, Arkim, ABK, Marca Corona, Cottodomus) také sanitární techniku a poradenskou činnost. Ostatně služby jsou při výběru dlažby a obkladů asi to nejdůležitější.

Obklady nejen do koupelny a kuchyně

Obklady se hodí do koupelen a na toaletu, a to již standardně. Mnoho z nás má obklady za kuchyňskou linkou. Dobře se totiž udržují, lze na ně použít i agresivnější čistící prostředky. Mimo jiné velkoformátové obklady se hodí i do obývacího pokoje nebo ložnice. Mrazuvzdorné dlaždice jsou super povrchem venkovních pergol či teras. Sem se hodí zejména díky velmi snadné údržbě. Navíc si můžete vybrat povrch glazovaný nebo bez glazury.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv