Publikováno Čer 02 , 2015 v Služby

Kam sním? MERAB – kovový odpad

0 Komentářů
Kam sním? MERAB – kovový odpad

Máte na zahradě přebytečný kov a staré elektrospotřebiče u vás taky nechybí? Přemýšlíte jak se toho co nejrychleji zbavit? Jestliže sháníte kvalitu, spolehlivost a výhodné ceny, obraťte se na nás, rádi vám poradíme. Naše společnost má výborné technické vybavení a to nejen mechanické a hydraulické nakladače, sběrné kontejnery ale i výkonný vozový park.

Hlavní činností, kterou se naše společnost zabývá, je výkup kovů. Vykupujeme zejména železo, plech, hliník, měď, bronz, olovo, zinek, cín a další kovy. Pro tento výkup menšího množství železného odpadu jsme pro vás k dispozici na našich pobočkách v Českých Budějovicích a Trhových Svinech. Naše služby jsou vyhledávány i ve strojírenských a výrobních firmách a ani vyklízení starých nemovitostí pro nás není žádný problém.

Demontáž a odvoz

Demontáž, svoz odpadu a velmi výhodná cena je u nás samozřejmostí.  Všechen odpad vytřídíme, zvážíme a ohodnotíme. Jelikož je na dnešním trhu poptávka po těchto materiálech velká, nemusíte se vůbec bát, že částky nebudou příznivé. Pracujeme rychle a efektivně bez žádných škod na vašem majetku. Potřebujete-li odvést menší odpad, u kterého není potřeba těžké techniky, přistavíme vám kontejner na vaše požadované místo.

Elektroodpad

Likvidace, odvoz a samozřejmě výkup elektroodpadu. Ať už se jedná o funkční nebo nefunkční elektroodpad, jsme tu pro vás. Ekologicky zpracujeme počítače, staré spotřebiče, televize, kabely ale i transformátory. Výkupní cena elektroodpadu je vyměřována podle mezinárodních měřítek. Podstatou je množství materiálu, stáří ale i kvalita. Naším znakem je však výhodná cena.

Kam se starým vozidlem?

Zkuste to u nás! Výkup kovů a elektroodpadu není vše, co nabízíme. Mezi naše služby patří i ekologická likvidace vozidel. Naše působení je zejména v regionu České Budějovice. Delší vzdálenosti pro nás však nejsou problém.  Je váš vůz nepojízdný? Nemusíte si dělat starosti s drahou odtahovou službou. Naše společnost má odtahovou i nákladovou techniku, takže si pro váš vrak přijedeme. Platba za váš vrak a vystavení potvrzení o převzetí vraku je také samozřejmostí.

Domy, dvory a zahrady plné starých elektrospotřebičů, kovového odpadu a vraků jsou minulostí! Neváhejte se nám ozvat, my vám rádi pomůžeme.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv