Publikováno Bře 23 , 2015 v Služby

Jak vyhrávat v pokeru

0 Komentářů
Jak vyhrávat v pokeru

Jistě mi dáte za pravdu, že karetní hry baví malé i velké. Již od dětství jsme s rodiči hráli klasické „prší“ a někomu tato vášeň zůstala až do dospělosti. Milujeme to napětí a samozřejmě také výhru. Ti bystřejší z vás už pochopili, že vám přineseme několik velmi důležitých informací na téma, jak hrát poker tak, abyste vyhráli. Na našem trhu najdete spoustu publikací, ale kvůli základním pravidlům a principům hry je číst nemusíte. Stačí věnovat několik málo okamžiků z vašeho volného času věnovat přečtení dnešního článku.

Klasika nebo online?

V prvé řadě si musíte rozmyslet, zda chcete hrát poker u počítače, nebo takzvaně na živo. Oba způsoby mají své klady i zápory. U online hry najdete spoustu možností, jak se v pokeru zdokonalovat v podstatě zadarmo, tedy bez nutnosti vkladu. Na druhou stranu vcítit se do protihráčů a zachovat „pokerface“ (kamennou tvář pokud máte dobré i špatné karty a blafujete), má rozhodně také něco do sebe.

Online poker má ale velkou výhodu v tom, že vždy najdete někoho, kdo si zahraje. Navíc můžete hrát z pohodlí vlastního obýváku a klidně u toho nadávat nebo se radovat. Prostě nechte průchod emocím jak je potřeba.

Důraznost versus zdrženlivost

Mnoho zkušených hráčů vám poví, že pokud vám přijde super karta, je potřeba toho využít. Ostatně malá důraznost je údajně největším problémem většiny hráčů. Nejtěžší pravděpodobně je zvládnout stres při výhodě dobrých karet, ale také v případě, že dobrá karta ne a ne přijít.

A jak tedy hrát a neprohrát kalhoty? Začátečnická chyba je většinou ta, že se necháte vtáhnout do hry, třebaže na to nemáte karty. Klidně si pamatujte pravidlo, že do hry jdete jen v případě, že máte v ruce minimálně pár sedmiček a výše. Sem tam zablafovat nevadí vůbec ničemu, ale to už musíte mít vybudovanou určitou pozici.

Více se dozvíte na abcpoker.cz/jak-hrat-poker/

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv