Publikováno Čvc 10 , 2015 v Zajímavosti

Jak vybrat vířivku přesně podle vašich představ?

0 Komentářů
Jak vybrat vířivku přesně podle vašich představ?

Vířivky jsou velmi oblíbené ve wellness centrech, ale čím dál častěji také pro domácí použití. Právě proto se v dnešním článku zaměříme na několik parametrů, jak vybrat vířivku. Nabídka trhu je široká a každý prodejce tvrdí, že právě jeho vířivka je ta nejlepší. Co je ale dobré pro jednoho, může být nevyhovující pro druhého. Řiďte se několika jednoduchými parametry a nemůžete šlápnout vedle.

Parametr číslo 1 POČET OSOB

Hlavním rozhodnutím by mělo být, pro kolik lidí bude vaše nová vířivka určena. Je velký rozdíl pokud chcete vířivku jen pro sebe a partnera,  nebo pro celou rodinu. S tím ovšem souvisí také fakt, kde se budete relaxovat. Zda v interiéru, či na zahradě, terase a podobně. V nabídce totiž najdete také vířivky, které se dají snadno přemístit. I to je potřeba zohlednit. A zde opět pozor. Je velký rozdíl, pokud chcete vířivku používat jen od jara do podzimu nebo i v zimním období. I to je potřeba před nákupem rozmyslet.

Parametr číslo 2 CENA A PROVOZNÍ NÁKLADY

Cena je pro mnoho z nás opravdu velmi důležitým parametrem. Na druhou stranu je potřeba zohlednit ušetřené peníze za wellness procedury. Proto bychom neměli kupovat podezřele levné vířivky. Spíše než cena by vás tedy měly zajímat provozní náklady, jejichž škála je opravdu široká. Jistě kolem sebe máte minimálně jednoho známého, který vířivku pořídil za super peníze, ale vůbec ji nepoužívá. A právě v provozních nákladech je zakopaný pes. Pozor také dávejte na placení přídavných služeb, jako je doprava a instalace. Právě o tyto služby se může cena navýšit o neuvěřitelnou sumu. Prodejci občas záměrně cenu dopravy a případně i instalace nikde neuvádějí. Proto je nejjednodušší vybírat zařízení, které už má doplňkové služby v ceně. Vyhnete se tak nemilému překvapení.

Parametrů pro výběr vířivky je samozřejmě mnohem více, my jsme dnes měli prostor jen na ty dva nejzákladnější. Více se dozvíte na webu vyber-virivky.cz

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv