Publikováno Srp 04 , 2015 v Služby

Jak se naučit čínsky?

0 Komentářů
Jak se naučit čínsky?

Na světě se hovoří více než 30 000 různými jazyky a je možné, že řada dalších ještě ani nebyla objevena. Nejrozšířenějším světovým jazykem je právě čínština. Statistiky ukazují, že čínsky hovoří více než 1,2 miliardy lidí, což je zhruba 17% světové populace. Čínština je v mnoha ohledech specifickým jazykem. Pokud se o její studium zajímáte, poradíme vám, kde a jak začít.

Proč se neučit doma?

Zatímco jazyky jako němčinu, angličtinu či ruštinu se zvládnete naučit i doma, o čínštině to neplatí. Je to velmi složitá řeč, kterou bez profesionálního vysvětlení nezvládnete. V čínštině mají totiž význam jednotlivé slabiky, je třeba perfektně zvládnout kresbu znaků a pozor, u tohoto jazyka i velmi záleží na tom, jak je slabika vyslovena. Stačí jen malá odchylka a řeknete úplně něco jiného.

Kurzy připraveny v Praze

Na kurzy čínštiny se specializuje Jazyková škola Lingua Sandy, která se může pochlubit 23letou tradicí v pořádání jazykových kurzů. Lingua Sandy je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠA. Výuku vedou lektoři, kteří musí projít přísným výběrovým řízením. Kvalitu lektorů škola pravidelně prověřuje za pomoci předního metodika z Karlovy univerzity. Každý student má garanci, že se bude učit v prvotřídní společnosti.

Pro děti i dospělé

Aktuálně má škola v nabídce několik různých druhů kurzů čínštiny pro děti, dospělé, začátečníky i pokročilé. Kurzy probíhají ve všední dny, některé i několikrát týdně. Na každý kurz čínštiny je možné se přihlásit online na oficiálních stránkách školy. Výuka čínštiny je na Lingua Sandy koncipována tak, aby si každý mohl vybrat jemu vyhovující kurz. Některé probíhají i v odpoledních a večerních hodinách. Při výuce jsou používány kvalitní učební materiály MODERN CHINESE Beginer´s Course a A KEY TO CHINESE SEECH AND WRITING. Studenti je mají k dispozici zdarma.

Pokud se o čínštinu zajímáte, začněte jednat. Jazyková škola Lingua Sandy je tu pro vás. Kromě čínštiny nabízí i kurzy dalších 40 jazyků.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv