Publikováno Led 25 , 2015 v E-shopy

Jak na bolest kloubů

0 Komentářů
Jak na bolest kloubů

Jak jste na tom s pohyblivostí vy? Bolí vás klouby? Už dávno se nejedná o problémy, které postihují spíše starší lidi. Na bolesti kloubů, jejich otoky a sníženou pohyblivost si stěžuje také stále více mladých lidí. Možná své potíže řešíte zvýšeným přísunem vápníku a klidovým režimem. Ovšem pomoci vám mohou i doplňky stravy, jako je Geladrink®. Jde o preparát, který má potvrzené pozitivní účinky, a právě proto je velmi oblíbeným doplňkem nejen u nás. Příznivá je také cena. Jelikož se jedná o český výrobek, nemusíte platit za dopravu a distribuci.

Jak byl Geladrink® vyvinut? Samozřejmě na základě dlouhodobého výzkumu působení kolagenu na chrupavku v kloubech. Skupina kolem profesora MUDr. Milana Adama, DrSc. nakonec vyvinula originální kloubní preparát s kolagenními peptidy Gelita, které jsou nezbytnou složkou pro správné, ale hlavně bezbolestné fungování namáhaných lidských kloubů.

O pohybový aparát se většina z nás začne zajímat až v době, kdy nás začnou bolet právě klouby, kosti a podobně. Geladrink® obsahuje krom již zmiňovaných kolagenních peptidů také další tělu prospěšné látky, které pozitivně působí na pohybový aparát jako takový. A i zde samozřejmě platí, že prevence je jednodušší a v mnoha případech také levnější než následné řešení problémů. Bolest kloubů pak nemusí přijít ani v úctyhodném věku.

Preparát můžete objednat na stránkách výrobce v několika baleních. Pokud si nejste jisti, kupte si zprvu menší balení. Ovšem mějte na paměti, že léčebná kúra by měla být dostatečně dlouhá, aby kolagen mohl dlouhodoběji působit na postižené klouby. Nás ale velmi zaujalo, že krom kolagenních přípravků pro lidi nabízí společnost Orling také preparáty pro zvířata. Také psi velmi často trpí bolestmi kloubů, a to především v seniorském věku. I jim můžete jako doplněk stravy koupit preparát s kolagenem, který problémům zabrání nebo je oddálí. Pokud už k bolestivým stavům došlo, pak čekejte výrazné zlepšení právě díky těmto doplňkům stravy.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv