Publikováno Říj 10 , 2013 v Dům a byt & Služby

Jak čistit a uklízet úsporně a ekologicky šetrně?

0 Komentářů
Jak čistit a uklízet úsporně a ekologicky šetrně?

Úklid a čištění v podstatě čehokoliv nemusí být vždy úplně jednoduché. Praktiční pomocníci v podobě čistících strojů se mohou hodit takřka na cokoliv. Malá investice může ušetřit vaše síly, čas i nervy. Pokud hledáte jakéhokoliv pomocníka v oblasti úklidu a čištění, podívejte se na nabídku firmy Kärcher.

Kärcher nabízí přístroje v oblasti Home and Garden, nebo přímo Professional. V té první kategorii najdete menší stroje jako třeba vysokotlaké čističe, které znáte pod pojmem vapky, zavlažovací systém pro zahrady, zametací stroje, čerpadla či menší parní čističe a mnoho dalšího. Budete se sami divit, ale takřka na každý problém se zde najde řešení. Ne každý je totiž sám schopen najít adekvátní a optimální řešení.

V oblasti profesionální techniky najdete větší přístroje, které najdou své využití v zemědělství, průmyslu či jakékoli jiné výrobní činnosti. Kupříkladu čistící systémy vozidel, zařízení na úpravu vody, zametací stroje, nebo tepovače. To však zdaleka není vše.

Již od 70. Let minulého století se firma zaměřuje na faktory ovlivňující životní prostředí. Tato filosofie se dá vlastně nazvat jako ekologické čištění. Znamená to, že se snaží pracovat a vyvíjet stroje tak, aby výroba produktů a pak i samotné jejich používání probíhalo za takových podmínek, které by co možná nejvíce respektovaly a ochraňovaly životní prostředí. Mezi jejich hlavní kréda patří právě šetrnost při zacházení s přírodou a zdroji, dále pak zohlednění sociálních vztahů a poměrů – tedy vzájemné mezilidské vztahy založené na respektu.

Řada produktů této firmy je konstruována tak, aby byly opravdu ve skutečnosti co nejvíce šetrné a ekologické. Ekologické faktory se zaměřují na maximální ušetření vody a elektrické energie. Docíleno je toho například tak, že namísto pitné vody se při provozu používá voda dešťová, co se týče energie, provoz je zaměřen na využívání alternativních energetických zdrojů. Mimo to již při samé konstrukci strojů používají takové materiály, které jsou recyklovatelné a ekologicky šetrné. Většina strojů má nastavené dávkování čisticích prostředků, takže nedochází k zbytečně zvýšenému zatěžování odpadních vod.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv