Publikováno Úno 21 , 2013 v E-shopy

IT technika pro každého

0 Komentářů
IT technika pro každého

Technika jde v mnoha směrech tak rychle kupředu, že s nadsázkou řečeno domů z obchodu neseme už zastaralý telefon, notebook nebo tablet. Novinky rostou jako houby po dešti a přesně to je důvod, proč vám žádný ze zmiňovaných strojů nevydrží roky. Zejména konzervativní zákazníci už nemohou sehnat původní model. Jednoduše řečeno, technologickým novinkám se musí přizpůsobit každý.

Ne každý má ale dostatek finančních prostředků, aby si každý rok mohl kupovat nový telefon, nebo třeba notebook. Právě proto se v dnešním článku zaměříme na společnost GIGACOMPUTER, která je jedním z předních dodavatelů informační techniky u nás. Velmi nás zaujalo, že dodává notebooky Toshiba satellite a stroje dalších světových značek, takže co se sortimentu týče, je opravdu z čeho vybírat. Nejen díky sortimentu je ale zmiňovaná společnost tak úspěšná. Úspěch tkví samozřejmě také v historii firmy a tedy ve zkušenostech, které mohou profesionální zaměstnanci dnes a denně využívat.

Asi vás nepřekvapí, že krom již zmíněných notebooků, počítačů a komponentů, najdete v sortimentu také repasované počítače. Jde většinou o krátkodobě používanou výpočetní techniku. Hlavní výhoda repasovaných počítačů je především jejich nízká cena. I na tento typ strojů ale dostanete záruku a v podstatě neplatíte jen za originální krabici. Mnohdy jde totiž o počítače a notebooky různých značek, jako jsou notebooky Toshiba, které byly jen v rámci nějakých předváděček vybaleny z krabice a nikdy nebyl fyzicky používány. Je to stejný princip, jako když si koupíte naprosto nový automobil. Svou cenu ztrácí hned, jak s ním vyjedete z autosalonu. Tomu se mnoho lidí chce vyhnout nákupem vozů v autobazarech nebo předváděcích vozů a podobný princip je také u repasované výpočetní techniky.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv