Publikováno Srp 15 , 2014 v Služby

I vy se můžete stát úspěšným ve světě online obchodování

0 Komentářů
I vy se můžete stát úspěšným ve světě online obchodování

Také občas přemýšlíte o tom, že by bylo fajn pořídit si nějaké pěkné nové oblečení, televizi, nový mobil, značkovou kabelku či nějakou pěknou zahraniční dovolenou…ale váš rozpočet je momentálně poněkud napjatý a vy nevíte co s tím? Stabilní zaměstnání máte a tak vám na nějaké brigády už nezbývá čas ani energie. Pokud jste si právě řekli, že vám mluvíme z duše, a nebojíte se trošku riskovat, tento článek je přesně pro vás. Vždyť již naše babičky a dědečkové říkali, že „risk je zisk“.

Pokud vás alespoň trošku zajímá svět financí, vyzkoušejte tzv. online obchodování. Pro detailnější informace můžete navštívit např. www.highsky.cz. Jednou z velkých výhod tohoto způsobu obchodování je, že ho můžete provádět odkudkoliv, kde je počítač připojený na internet, tzn. i z tepla vašeho domova. A o co přesně jde? Jde v podstatě o investice na finančních trzích, ve kterých nakupujete či prodáváte tzv. aktiva. Pod termínem aktiva si můžete představit mnoho věcí, nejde vždy čistě jen o peníze jako takové. Obchoduje se s lecčím. Asi největší podíl na finančním obchodování má měnový obchodu, tzv. Forex. Jde o zkratku dvou anglických slov Foreign Exchange, a jak už z názvu můžete vytušit, jeho podstatou je obchodování s cizími měnami. Jde o celosvětový a mezinárodní systém směny tzv. měnových párů. V podstatě jde o to, koupit jednu měnu a prodat měnu jinou, pokud možno tak, abyste na tom co nejvíce vydělali. Mezi ty nejhlavnější a nejpoužívanější měnové páry patří EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF či USD/JPY.

Pokud vás tento způsob obchodování příliš neoslovil, máte i jiné možnosti. Velice oblíbené je také obchodování s komoditami. Komodity jsou v podstatě suroviny nebo jakékoliv jiné zboží, u kterého nezáleží na kvalitě a na tom, kdo daný výrobek vyrobil, ale můžou být vzájemně zastupitelné. Ještě pořád si pod tímto termínem nedokážete nic představit? Nejčastějšími komoditami na finančních trzích jsou především ropa, zlato, měď, plyn atd. O ceně takovýchto komodit tak rozhoduje především poptávka, ale cenu může ovlivňovat (hlavně v případě např. obilí) i úroda a s tím související stav počasí v daném roce.

Pokud ani obchodování s komoditami se vám nezdá to pravé pro vás, existuje ještě jeden způsob investice na finančních trzích a to jsou velice známé (především pak z amerických filmů) akciové indexy. Akciový index je ukazatel vývoje kurzů akcií příslušného akciového trhu nebo jen určitého odvětví, jehož základem jsou samozřejmě akcie. Akcie je v podstatě cenný papír, který říká, že majitel tohoto papíru (akcie) vložil určitou část svého majetku (neboli kapitálu) do dané společnosti. Díky akciím se můžete stát vlastníky např. společností Facebook, Apple apod.

Pokud se i vy chcete stát Vlkem z Wall Street, není nic snazšího než to vyzkoušet bezplatně můžete zde. Na tomto demo účtu od společnosti HighSky Brokers, a.s. si můžete s virtuálním vkladem vyzkoušet, co všechno takové online obchodování obnáší. Teď už vám tedy nic nebrání v cestě stát se úspěšným online obchodníkem…

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv