Publikováno Čer 08 , 2013 v Finance

Hypotéka pro každého

2 Komentářů
Hypotéka pro každého

Chcete si pořídit nemovitost, ale nemáte na to dostatečné finanční prostředky? V tomto případě je asi logické, že jste začali přemýšlet o hypotéce. Bank, které v naší republice hypotéku poskytují je ale velké spousta, a proto je mnohdy složité se vyznat ve všech nabídkách a vybrat tu nejvýhodnější.  Pokud nemáte chuť, a ani čas obcházet všechny banky a poté doma srovnávat jejich nabídky, existuje pro vás skvělé řešení. Zkuste využít stránky společnosti FBO.cz. Na těchto stránkách si jednoduše srovnáte nabídky všech hypoték a rozhodnete se pro tu nejlepší možnost.

Můžete také využít nabídku refinancování hypotéky. To znamená, že svou hypotéku splatíte hypotékou jinou, kterou vám poskytne jiná banka za výhodnějších podmínek. Tuto službu nejspíše využijete tehdy, pokud se pro vás výše úrokové sazby stane neúnosná. Tuto službu také nabízí velké množství bank.

Dokonce můžete využít také hypoteční kalkulačku. Díky této kalkulačce možná zjistíte, jak moc je pro vás stávající hypotéka nevýhodná. Na této kalkulačce si zdarma zjistíte, jaká bude výše měsíčních splátek u jednotlivých typů hypotečních úvěrů (klasické hypotéky anebo hypotéky americké). Americká hypotéka představuje neúčelový úvěr, který je ale zajištěný nemovitostí. To znamená, že prostředky z tohoto úvěru můžete využít na jakékoliv vaše potřeby.

Webový server FIBO.cz se pro vás může stát velmi dobrým poradcem při výběru a následném splácení vaší hypotéky. Velká výhoda je, že všechny tyto poskytované služby jsou zdarma a vy tak ušetříte nejen drahocenný čas ale také spoustu finančních prostředků.

2 Komentáře → “ Hypotéka pro každého ”


  1. Aranka Horvátová

    5

    Já bych chtěla taky hypotéku na nákup krásného bytu v Chánově, no Dežo řekl ne …


  2. Janovec Karel

    5

    Dobry den chtel bych si zazadat o hypoteku na bysleni mohli by ste mi kdykoliv zavolat dekuji 721366112


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv