Publikováno Pro 10 , 2014 v Služby

Horolezecký kurz pro začátečníky

0 Komentářů
Horolezecký kurz pro začátečníky

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte nad tím zkusit si horolezectví, právě teď máte skvělou šanci. Nejen že je to skvělý tip na dárek, ale zároveň si i vy sami můžete zkusit něco nového. Neseďte doma a poznávejte nové aktivity!

Sháníte profesionální horolezeckou školu? RockJoy je trefa do černého. Její specializace spočívá v kurzech lezení na umělé stěně, v kurzech lezení venku, v kurzech lezení via ferrat, v kurzech lezení ledů a v pořádání individuálních akcí a expedic. Jako samozřejmost mohou klienti brát individuální přístup a především bezpečnost.

Neváhejte a využijte předvánoční nabídku kurzu lezení pro začátečníky. Získejte slevu 50% na dárkové poukázky! Cena kurzu vás tedy vyjde na 995 Kč. Nabídka platí do 20. 12. 2014. Nevymýšlejte zbytečné dárky. Darujte zážitek. Dárkové poukázky jsou tištěné, laminované. Navíc na ně lze doplnit přání dle vašeho zadání. Platí jeden rok.

A co je cílem kurzu? Především seznámit účastníky s bezpečným jištěním, se základním vybavením a technikami lezení. Důraz je kladen na procvičování jištění. Až ukončíte kurz, zdoláte jakoukoliv stěnu, budete moci v poklidu lézt a užívat si tento sport.

Kurz může probíhat individuálně nebo ve skupině maximálně 4 lidí. S sebou si přineste pouze vlastní oblečení a přezůvky. Horolezecké vybavení, které budete potřebovat, je v ceně. Začátečnické kurzy probíhají v lezeckém centru Mammut v Holešovicích (Bubenská 1536/43, Praha 7, Holešovice). Na webu firmy si můžete přečíst i recenze účastníků a samozřejmě další nezbytné informace.

Pokud už jste někdy lezli, chcete obdarovat své blízké, kteří se tomuto koníčku věnují, nebo jen chcete být připravení při prvních hodinách lezení, jistě se vám hodí tip na kvalitní obchod s horolezeckými potřebami. Rockjoy shop nabízí vše, co budete k lezení potřebovat. A to vše za bezvadné ceny!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv