Publikováno Kvě 18 , 2014 v Služby

Hledáte práci nebo brigádu?

0 Komentářů
Hledáte práci nebo brigádu?

Jako student jsem na vlastní kůži poznala, že sehnat si letní brigádu, či dokonce brigádu přes rok není vůbec jednoduché. Ze svého okolí jsem zjistila, že bez známých, kteří by mi pomohli někde sehnat místo brigádníka je téměř nemožné. Hlavním důvodem je velké množství studentů, kteří si chtějí každé prázdniny nějakou tu korunu přivydělat a jsou ochotni vzít téměř jakákoliv pracovní místa jako brigády.

Při zoufalém poptávání jsem nakonec skončila na internetu, kde jsem prohledávala veškeré portály nabízející práci. Za krátký čas jsem narazila na portál s názvem JenPráce.cz, o kterém jsem dosud neslyšela a jak jsem po chvíli zjistila, jedná se o nový pracovní portál, který nabízí velké množství pracovních míst v mnoha oborech.

Díky tomuto portálu jsem sehnala velmi rychle brigádu a vím, že se sem budu zase vracet, protože vyhledávání pracovních míst je velmi rychlé a přehledné. Je všeobecně známé, že většina pracovních portálů si za inzerci účtuje velmi vysoké částky, ale u JenPráce.cz je inzerování zcela zdarma. Tato informace je důležitá, protože je logické, že zde budou zadavatelé práce poptávat po pracovních silách častěji, čímž se bude zvyšovat i počet nabízených pracovních míst.

Z důvodu této dobré zkušenosti jsem na tento portál odkázala i svoji kamarádku, která nevěděla, kam se má obrátit při hledání práce v zahraničí. I ona mi posléze potvrdila pozitivní zkušenosti s tímto portálem, což mě inspirovalo k tomu, po dokončení studia také odjet do ciziny a nasbírat zde mnoho potřebných zkušeností, které jsou cenné při hledání dalšího zaměstnání.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv