Publikováno Kvě 07 , 2015 v Zboží

Hledáte nejlevnější slunečník na trhu?

0 Komentářů
Hledáte nejlevnější slunečník na trhu?

Málokdo z nás chce vyhazovat peníze za skutečné zbytečnosti. Pokud je to i váš případ, potom nezapomínejte na to, že nakoupit lze levně také zahradní a plážové slunečníky. Pokud nevíte, jak na to, potom zkuste vybírat slunečníky v akci. Právě u nich mohou být ceny sníženy velmi výrazně, a to dokonce až o několik desítek procent. Můžete si tak dovolit koupit modernější a kvalitnější řešení, a to za cenu, za kterou byste v rámci klasických ceníkových cen nakoupili jenom samotný základ. Kromě toho se akce málokdy vztahují jenom na samotný slunečník, jelikož problémem není koupit ano široký sortiment tolik nezbytného příslušenství. I to lze koupit spolu se slunečníkem za zlomek ceny.

Jaké slunečníky v akci patří mezi nejvyhledávanější?

Základem je samozřejmě klasika, tedy standardní slunečník o průměru 3 – 4 metry s jeho nosnou tyčí uprostřed. Ten už sám o sobě patří mezi nejlevnější volby, ale pokud je zařazen právě v sekci slunečníky v akci, koupíte ho nejlevněji, jak můžete. Stejně tak ale není problém koupit za zvýhodněnou cenu zahradní slunečník další, a to třeba modernější slunečník 3m, stejně jako vyhledávaný obdélníkový slunečník. Hledáte-li větší řešení, lze zkusit jak slunečník 4m, tak i slunečník 4×4. Ochuzeni ale nebudou ani lidé, kteří bydlí v panelových domech. Na trhu totiž existuje slunečník na balkon, unikátní hlavně ve své konstrukci.

Kdy se vyplatí kupovat?

Koupit tedy můžete skutečně vše. Co je tedy dobré říci, to je i čas, kdy je nejlepší slunečníky v akci nakupovat. Říci musíme to, že nejvíce výhodná doba je buď před začátkem, nebo na konci letní sezony. A to hlavně proto, že v prvním případě je třeba vyprodat starou kolekci a nachystat novou. V druhém případě je zase nutné uvolnit sklady na zimní sortiment. A tak se vyprodává za ceny, které by v průběhu hlavní letní sezony byly zcela určitě pro většinu lidí naprosto nemyslitelné a zcela nereálné.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv