Publikováno Srp 27 , 2012 v Dům a byt & Služby & Zajímavosti

Gotická tvrz na prodej

0 Komentářů
Gotická tvrz na prodej

Chcete si zakoupit něco originálního, co nikdo jiný nemá? Mohl by vás zajímat prodej tvrze v lokalitě Kestřany u Písku. Jedná se o tvrz, která vznikla někdy kolem 14. a 15. století, pochází tedy z gotického období. Je to vlastně kompex budov, které jsou obehnány kamennými hradbami. Dominantu komplexu tvoří věž s čtvercovým půdorysem, která se tyčí uprostřed. Věž je obohacena gotickými prvky, které jsou čistě původní. Jsou to například portály, nebo okna.

Najdeme zde také goticko-renesanční budovu, která však byla upravena do barokní podoby. Je to vlastně hospodářské zázemí. Tato historická nemovitost je opravu unikátní.

Areál je pečlivě rekonstruován již po několik let. Abyste byli ujištěni, že neztrácí svou historickou hodnotu, po celou dobu na rekonstrukci dohlíží Národní památkový ústav. V souvislosti s rekonstrukcí zde byl i vybudován byt. Tvrz se nachází opravdu v bezprostřední blízkosti města Písek a rozkládá se téměř na 9000 metrech čtverečních.

Jestliže máte zájem o tuto raritní a exkluzivní nemovitost, může být vaše. Vzhledem k tomu, že většina rekonstrukcí už byla provedena, nebudou vaše další investice tak vysoké. Navíc má tato historická nemovitost velice zajímavou, pestrou a doloženou historii.

Jestliže ale nevíte, co byste si s ní počnuli, nemusíte mít strach. U takovéto gotické památky se návštěvníci jen pohrnou. Je to výborná lokalita i prostor pro vybudování luxusního hotelu. V blízkosti se dokonce nachází golfové hřiště a tak zde nuda jistě nebude. Jižní Čechy jsou atraktivním místem pro strávení dovolené.

Prodej gotické tvrze, jako je tato, je opravdu unikátní, a proto máte-li zájem, neváhejte ani chvíli. O ceně se můžete informovat na webových stránkách prodejce (www.historicka-nemovitost.cz).

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv