Publikováno Kvě 03 , 2015 v Služby

Exotická dovolená s NewTravel

0 Komentářů
Exotická dovolená s NewTravel

Sezóna letních dovolených se neodkladně blíží a rok od roku se trendy v cestování mění. Zatímco byly před několika lety žádané obzvláště all-inclusive zájezdy do Itálie a Chorvatska, v současné době je vkus cestovatelů trochu jiný. Část turistů touží po dobrodružství a objednávají si poznávací zájezdy do Egypta, Španělska, Francie a Norska. Druhá část turistů touží po exotické dovolené v klidné lokalitě v Thajsku, na Kubě, Maledivách či Seychelách. A jaký typ dovolené preferujete vy? Kam se letos chcete podívat?

Osvědčené destinace, které nezklamou

V posledních letech vzrostla popularita Turecka, Řecka, Bulharska a Itálie. Turecko je pozoruhodná země, která se honosí bohatou historií, orientální kuchyní a také bujarým životem. Řecko, kolébka západní civilizace, se pyšní nádhernými přírodními scenériemi a řadou významných pamětihodností. Bulharsko je proslulé nízkými cenami. Dovolená v Itálii je u českých turistů populární díky jednou z nejkrásnějších koutů Evropy – Kalábrii. Do Turecka, Řecka, Bulharska a Itálie cestovní kancelář NewTravel nabízí pobytové i poznávací zájezdy, kde na nudu nebude místo.

Také v letošním roce 2015 si lidé budou chtít užívat luxusu, soukromí a komfortu, což nabízí jak rozsáhlé hotelové komplexy, tak i privátní byty a vily.

Cesta za exotikou

Opravdovou dávku exotiky a luxusu si můžete dopřát v Thajsku, na Kubě, Maledivách, Seychelách a Kapverdských ostrovech. Lákadlem Thajska jsou jedny z nejkrásnějších pláží světa. Kuba na vás dýchne zcela jinou atmosférou než jiné evropské země. Exkluzivní destinací jsou Maledivy lemované průzračně čistým mořem. A prestižní dovolenou slibují Seychely a Kapverdské ostrovy, kde nechybí slunce a nekonečné pláže. Se sombrerem na hlavě můžete vycestovat do Mexika.

Cestovní agentura NewTravel poskytuje přehledné a jednoduché srovnání zájezdů. Na portále vyberete dovolenou, která vám bude vyhovovat cenou, ubytovacími a stravovacími službami, a poté uzavřete cestovní smlouvu přímo u cestovní kanceláře.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv