Publikováno Srp 18 , 2015 v Finance

Exekuci je možné vyřešit poměrně snadno!

0 Komentářů
Exekuci je možné vyřešit poměrně snadno!

V České republice bylo za loňský rok uvaleno 828 000 exekucí. Jestliže i vy patříte do skupiny „nešťastníků“, kteří se potýkají s dluhy a visí nad nimi exekuce, je čas přestat se litovat a začít jednat. Pomocnou ruku nabízí realitní kancelář REALITY PLUS.

Dluhy za vás zaplatí i do 24 hodin

Řešení nabízí pro osoby, které mají exekucí zatíženou vlastní nemovitost. Postup a celé řízení je vlastně úplně jednoduché:

1. REALITY PLUS posoudí vaší situaci a navrhne postup řešení.
2. Na základně vaší plné moci za vás v co možná nejbližším termínu uhradí všechny exekuce. Proces vyplácení exekucí může být dokončen i do 24 hodin. Vše závisí hlavně na komunikaci s exekutorem.
3. REALITY PLUS ocení vaši nemovitost. Stanoví reálnou tržní cenu.
4. Zařadí ji do své nabídky. Vaši nemovitost bude nabízet i další realitní kancelář, kterou si sami vyberete.
5. Po prodeji zaplatíte realitní kanceláři provizi.
6. Vaše dluhy jsou umořeny.

Tento postup řešení exekuce je pro vás mnohem výhodnější. Pokud by totiž vaše nemovitost šla do dražby přes exekutora, byla by prodávána za nízkou cenou, což by pro vás určitě nebylo výhodné. Pokud jste tedy v podobné situaci, začněte co možná nejdříve jednat. Exekutor může dražbu nařídit dříve, než se nadějete.

Komu REALITY PLUS pomohou?

Služba je určena pro fyzické (podnikatele i nepodnikatele) i právnické osoby. REALITY PLUS si zakládá na osobním přístupu a maximálně rychlém řešení. Pokud potřebujete exekuci vyřešit a chcete se z tíživé životní situace dostat co možná nejrychleji, obraťte se na REALITY PLUS. Společnost skrze výkup nemovitostí pomohla již desítkám klientů.

Kompletní informace najdete na vyplatimeexekuci.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy, je možné se obrátit také na bezplatnou infolinku 800 174 555 nebo na e-mail exekuce@realityplus.cz.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv