Publikováno Čvc 14 , 2014 v Služby

Dražbou výhodně k nemovitostem

0 Komentářů
Dražbou výhodně k nemovitostem

Spousta z nás má sen vlastnit dům či jakoukoliv jinou nemovitost. Ale také spousta z nás neví, jak toho docílit. První co nás asi napadne je koupě již postaveného domu nebo vlastní stavba domu. Vedle těchto způsobů je tu dále možnost, nemovitost vydražit.

Dražba je skvělý způsob, jak stavbu získat. Často velice výhodně a to až za polovinu tržní ceny. U nás se bohužel setkáváme s předsudky a s obavami z dražeb. Jsou ale naprosto zbytečné. Je třeba si uvědomit, že získání nemovitosti dražbou je velice výhodné. Za nízkou cenu si pořídíte dům k bydlení nebo k investici. Další výhodou je, že oproti koupi domu přes realitní kancelář, máte k domu přiloženy dokumenty jako je znalecký posudek a list o vlastnictví.

A co si vlastně představit pod pojmem dražba? Jedná se o prodej určité věci, kdy se zájemci sejdou, zaplatí dražební jistotu a poté se přihazují nabídky. Kdo nabídne nejlepší cenu, získá nemovitost. Těm, kterým se nepodaří realitu vydražit, je dražební jistota vrácena. Můžeme se také setkat s různými způsoby dražby. Dražby dle způsobu podání se dělí na ty s přímou účastí a na dražby elektronické. Další dělení je na dražby dobrovolné a nedobrovolné, kam patří i dražby exekuční.

Dražby realit pro vás nemusí být něco, čeho byste se měli obávat a raději se obrátit na drahého realitního makléře. Pokud chcete ušetřit a získat zajímavou nemovitost, nebojte se zkusit něco jiného. Pokud si nedokážete představit, jak taková dražba probíhá, můžete se jí nezávazně zúčastnit a přijít se podívat.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv