Publikováno Pro 24 , 2014 v Služby

Dokonalá logistika pro každého

0 Komentářů

Dnešní článek zaujme všechny, kteří hledají spolehlivé dopravce a sklady. Možná si říkáte, že najít vhodný sklad v místě, kde potřebujete, nebude až takový problém. Ovšem pokud chcete nějaké nadstandardní služby a samozřejmě rozumnou cenu, bude hledání o trochu těžší.

Právě proto bychom vám chtěli představit přední logistickou společnost u nás. Jde o WAKESTONE LOGISTICS s.r.o., která má spoustu proškolených pracovníků, kteří vám vždy rádi pomohou a poradí. Společnost se zabývá především přepravou zboží. Může se jednat o drobné zboží na paletách, ale i rozměrné náklady. S přepravou ale samozřejmě souvisí také sklad a logistika.

Je více než jasné, že pokud nakupujete ve větším, je cena za jednotku úplně někde jinde. I pokud do nákladů zakalkulujete skladovací prostory, stejně je konečný finanční tok ve váš prospěch. Samozřejmě vše si musíte předem propočítat.

A proč zrovna zmiňovaná logistická společnost? Zejména kvůli nadstandardním službám, které nabízí. Jednou z nich je například agenda okolo proclení. To zahrnuje jednání s celními úřady, výpočet cla a samozřejmě také celní sklad a deklaraci. I pokud svého přepravce máte, měli byste zbystřit. Společnost totiž nabízí také logistické audity, při kterých zjistíte, jak si stojíte. Vaše logistika totiž nemusí být až tak výhodná, jak se zdá, možná ani spolehlivá. Právě k tomu audity slouží a pak je jen a pouze na vás, zda změníte společnost, která pro vás logistické služby bude zajišťovat. A je jedno, zda jste malá nebo středně velká firma, protože kvalitní služby si za své peníze zaslouží každý.

Delegování-cesta k úspěchu

Možná si říkáte, že si zboží převezete a uskladníte po vlastní ose. V dnešní době služeb to ale vůbec není nutné a v mnoha případech také dražší, než když to necháte odborníkům, kteří kladou důraz na spokojenost zákazníka a samozřejmě také na flexibilitu. Během přepravy se totiž může změnit tolik okolností, které neovlivníte, že je fajn mít partnera, který na to dokáže zareagovat.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv