Publikováno Led 19 , 2015 v Služby

Dodávku si nekupujte-půjčte si jí!

0 Komentářů
Dodávku si nekupujte-půjčte si jí!

Stěhování je boj, to ví každý z nás. Pokud neřešíte finance, určitě doporučujeme zaplatit odbornou firmu v rámci stěhování na klíč. My ostatní si ale musíme pomoci sami, nebo s přáteli. Pokud nikdo z vašeho blízkého okolí nevlastní větší vůz, máte malinko problém. Jezdit sem a tam osobním vozem je nejen neekologické, ale v prvé řadě také neekonomické a stěhování se vám může prodražit víc, než jste čekali. Do osobního automobilu také samozřejmě nedáte objemnější předměty, větší kusy nábytku a podobně. Také stěhování cennějších předmětů, obrazů a podobně, může být problém.

Problém vyřeší půjčovna dodávek

My jsme narazili na půjčovnu dodávek, u kterých si vystačíte s klasickým řidičským průkazem na automobil. Nemusíte tedy zoufat, že vám písmenko „B“ na řidičáku nebude stačit. Dodávky jsou půjčovány různě velké a samozřejmě za cenu, která rozhodně neohrozí váš rodinný rozpočet.

Pojďme si uvést příklad. Větší auto si můžete půjčit již od 800 Kč za den. Převést, odvést, přestěhovat nikdy nebylo snažší. A v porovnání například s nákupem dodávky, je to rozhodně pakatel. Právě proto i velmi mnoho velkých společností, které potřebují rozšířit vozový park jen výjimečně, se uchylují k pronájmu oproti nákupu vlastního vozu, o který se pak musí starat. Ostatně servis větších automobilů také není zadarmo. Půjčovna dodávek samozřejmě nabízí také různé další služby a jistě vás mile překvapí také výběr padesáti vozů různých velikostí, ale také značek. Zaručena je dokonalá funkčnost a bezproblémový technický stav. V nabídce totiž nenajdete vůz, který by byl starší tří let.

Pokud nemáte s řízením dodávky žádné zkušenosti, určitě neváhejte si dodávku osahat a zeptat se personálu na odlišnosti v řízení oproti osobním automobilům (ty jsou zcela minimální). Půjčte si například dodávku Peugeot Boxer s valníkovou plachtou (na obrázku) již od 1000 Kč za den!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv