Publikováno Srp 06 , 2015 v Služby

Dobré zkušenosti s AAA auto

0 Komentářů
Dobré zkušenosti s AAA auto

Řešíte, zda si koupit nové nebo ojeté auto? Měl jsem stejný problém. Mohl jsem si koupit nové auto nějaké levnější značky (Dacia, Hyundai apod.). Ale já toužil po něčem luxusnějším. Nové auto by mě přišlo na několik stovek tisíc, a tak bylo jediným možným řešením vybrat si bazarové. A nelituji toho.

Ojeté auto si mnoho lidí kupuje kvůli tomu, že na něj mají peníze v hotovosti a nebudou si muset brát půjčku. Přesto je běžné koupit auto z autobazaru na splátky. Umožňuje to i AAA Auto a já téhle služby využil. Právě kvůli financování jsem se rozhodl koupit auto z autobazaru, kde mi všechno ohledně financí zařídili. Kdybych kupoval auto od fyzické osoby, musel bych si sám vyřídit půjčku.

Garance legálního původu vozu

Měl bych strach koupit auto od fyzické osoby, přece jen v autobazaru je nad vozy větší kontrola. AAA Auto se zavazuje svým zákazníkům, že mohou vůz bez otázek do sedmi dní vyměnit, garantují dobrý mechanický stav vozu na 24 měsíců a poskytují doživotní záruku na legální původ. To fyzická osoba neudělá.

Ať už jste slyšeli cokoliv, já jsem byl s nákupem vozu přes AAA Auto spokojený. Žádné přetáčení tachometru a přikrášlování vozu. Vše představují, jak to doopravdy je. Potěšila mě dlouhá testovací jízda, s vozem přijeli až ke mně domů. Mám to od jejich pobočky kousek, avšak tahle jejich služba platí do vzdálenosti 50 km od pobočky.

Jen to nejlepší

Na svém webu uvádí, že odmítají až šest z každých deseti nabídnutých automobilů. Vzhledem k množství vozů, které nabízí, se mi to nechtělo věřit, ale očividně je to opravdu tak. Když jsem si pro svou novou plechovou lásku přijel, zhlédl jsem se v několika jiných vozech. Možná některý z nich v budoucnu obdrží má manželka. Na AAA Auto se mohu spolehnout. I když ho mám od domova nejblíže, prošel jsem několik autobazarů a následně se vrátil sem.

Komentáře jsou uzavřeny

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv