Publikováno Bře 17 , 2012 v Cestování & Služby & Zajímavosti

Cyklistické výlety

0 Komentářů
Cyklistické výlety

Zejména v době krize bychom se měli zamyslet nad dovolenou, která nevyjde až tak draho. Pokud, stejně jako my, dáváte přednost aktivním dovoleným, zcela jistě věnujte pozornost dnešnímu článku, který se zaměří na cyklistické zájezdy. Cyklistika je pravděpodobně nejvyhledávanějším sportem u nás, zejména díky své nenáročnosti. Podle své zdatnosti zvolíte terén, a proto se dovolená na kole hodí opravdu pro každého. Dalším důvodem, proč se hodně z nás přikloní k dovolené na kole, je samozřejmě také dostupnost takové dovolené.

Cyklo dovolenou můžete podniknout v České republice, ale stejně tak také v zahraničí. Většinou se jedná o organizované cyklistické zájezd. Účastníci jsou rozdělení do několika skupin podle zdatnosti, takže si pohyb užije opravdu každý.

Cyklo s rodinou

Cyklistické výlety a dovolené na kole jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Existuje spousta vozíků za kolo, kam se pohodlně vejdou malé děti od doby, kdy drží hlavu. Větší děti mohou jet na odrážedlech nebo na dětských kolech, které jsou pevně spojeny s kolem rodičů.

I pro rodiny se hodí již zmiňované organizované výlety na kole. Jistě uvítáte, že s sebou nemusíte vozit stan, spacák a další vybavení. Cyklo výlety se dají spojit i s možností jízdy na in-line bruslích. Zdaleka nejlepší stezky, které nejsou až tak vzdálené, jsou v okolí Berlínu u Flaemingu. Zde najdete stezky pro brusle nebo kola v okruzích od několika kilometrů až po několik desítek kilometrů.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv