Publikováno Led 12 , 2015 v Služby

Co zloděj nevidí, to neukradne

0 Komentářů
Co zloděj nevidí, to neukradne

Zejména obchodníci a majitelé skladů moc dobře vědí, že bez zabezpečení vůbec nemohou fungovat. Pokud uvažujete o bezpečnostní agentuře, počítejte s nemalými investicemi, které každý měsíc vynaložíte navíc. Mnohem vyhledávanější jsou různé tipy zabezpečení. Naprostou klasikou je poplachová zabezpečovačka, kamery a podobně. My jsme ale narazili na bezpečnostní mlhu. Také jste o ní ještě neslyšeli? Tak právě pro vás je náš dnešní článek.

Jak funguje bezpečnostní mlha?

Bezpečnostní mlha je, jak již bylo řečeno, jedním z prostředků aktivní ochrany a její velkou výhodou je, že zaplní prostor opravdu bleskově, ale nijak neponičí nebo jinak neznehodnotí žádný typ zboží a není toxická ani pro lidi, ani pro zvířata. Teď si zcela jistě oddechli majitelé ochodů s potravinami, nebo jiných potravinářských provozů.

Tento typ ochrany funguje také na bázi pohybových čidel. Pokud dojde ke spuštění mlžení, zároveň dochází také k upozornění na mobil. Stejně tak můžete informovat policii nebo třeba bezpečnostní agenturu. Zloděj, který je dezorientován, může být bez problémů dopaden a následně už neškodit nejen u vás, ale také nikde jinde. Heslo „co zloděj nevidí, to neukradne“, je rozhodně trefné!

Co dále potřebujete vědět? Zejména kolik mlžících přístrojů budete pro váš prostor potřebovat. Pokud se jedná o menší kancelář, obchod, nebo sklad, zcela jistě si vystačíte prostřednictvím jediného přístroje. Přístroj je totiž deklarován na 180 m². Pokud chcete mlhové zabezpečení využít pro větší provozy, není nic jednoduššího, než pořídit přístrojů více. Pokud si nejste jisti, jak, kam a v jakém množství tyto bezpečnostní prvky umístit, neváhejte kontaktovat profesionály na webu novatec-eas.cz/bezpecnostni-mlha.

Zde se dozvíte vše, co jste třeba nenašli v našem článku. Využít také můte jednoduchého formuláře pro zasílání dotazů. Navíc si zde jako pdf soubor můžete stáhnout systém bezpečnostní mlhy a samozřejmě také velmi zajímavou případovou studií.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv