Publikováno Srp 22 , 2013 v Cestování & Dům a byt & Služby & Zajímavosti

Co jsou mobilní domy a kde je pořídit

1 Komentář
Co jsou mobilní domy a kde je pořídit

Patříte mezi osoby, které rády pořád zkouší nové věci a dlouho nevydrží na jednom místě? Pokud ale i přesto stále chcete mít jistotu střechy nad hlavou, dnešní článek vás určitě bude zajímat. Dnes se totiž zaměříme na mobilní domy, které naleznete na stránkách mobilni-domy-prodej.cz.

Co je to mobilheim?
Tento dům samozřejmě může stát stejně jako klasický dům na jednom místě připojený na potřebné inženýrské sítě. Hlavní výhodou mobilheimů je však to, že je můžete kdykoli přemístit na jiné místo. Navíc takové mobilní domy jsou mnohem levnější než domy klasické. Jejich cena je velice podobná ceně osobního automobilu.

Proč si pořídit mobilheim?
Tento dům je samozřejmě obyvatelný přes celý rok a jeho provoz je také možný bez napojení na inženýrské sítě. Interiér takového domu je velice podobný malému domku nebo bytu. I když se vám mobilní dům může zdát na první pohled opravdu malý, věřte tomu, že ve skutečnosti je uvnitř velice prostorný. Mezi běžné vybavení mobilheimů patří koupelna, kuchyňka, obývací pokoj a ve více luxusnějších mobilheimech naleznete i vanu nebo plynový krb.

Pro koho jsou vhodné?
Mohou být využívány jako chaty, nebo také jako přechodné bydlení. Můžete je také využít pro ubytování na vaší dovolené. Můžete je také využít pro svou firmu. V takovém mobilním domě můžete zřídit kancelář, nebo ubytování pro ochranku vašeho areálu.

Nabídka mobilheimů je na těchto stránkách velice široká a vy si budete moci vybrat to, co vyhovuje vám a opravdu zde máte na výběr z mnoha kategorií, které se liší cenovou hladinou nebo exteriérem.

Jeden komentář → “ Co jsou mobilní domy a kde je pořídit ”


  1. Aranka Horvátová

    5

    Můj pradědeček s prababičkou měli hezčí pojízdný vůz, ale zlí komunisti jim ho pak sebrali a bylo po kočování …


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv