Publikováno Bře 11 , 2015 v E-shopy

Cigareta se stovkami příchutí

1 Komentář
Cigareta se stovkami příchutí

Dnešní článek bude na téma kouření. Pro někoho možná kontroverzní téma, ale rozhodně ne téma, na které bychom neměli co říct. Právě v této době je v přípravě zákon, který by měl kouření zamezit ve všech hospodách a restauracích. Tam kde začínají tvoje práva, končí ta moje. Proto se jistě shodneme na tom, že rozdělení restauračních prostor na kuřáckou a nekuřáckou část, bylo zdaleka nejlepším řešením. Pokud jste kuřák, zcela jistě také přemýšlíte o svém zdraví a v neposlední řadě také zdraví lidí v okolí, kteří jsou díky vám pasivními kuřáky. Přesně to je důvod, proč se budeme věnovat také elektronickým cigaretám. Díky náplním do elektronických cigaret můžete zvolit sílu cigarety, tedy množství vdechovaného nikotinu.

Kuřte zdravěji a neobtěžujte okolí

Fenomoném dnešní doby jsou elektronické cigarety. Díky tomu, že nehoří, se vyvarujete vdechování zplodin nedokonalého hoření nejen tabáku, ale také třeba cigaretového papírku. Podle posledních průzkumů vás před škodlivými látkami nezachrání ani filtr. Naopak, některé testy vyšly ještě mnohem hůře v porovnání s cigaretami bez filtru. Jestli si nechcete upřít vaši radost z kouření, ale zdraví vám také není lhostejné, zamyslete se nad elektronickou cigaretou.

Co když mi elektronická nebude chutnat?

Na to je také jednoduchá odpověď. Výrobci elektronických cigaret totiž nabízejí stovky příchutí. Ostatně to je také titulek dnešního článku. Na výběr máte klasické tabákové příchutě. Zejména dámy pak milují různé druhy ovocných nebo ovocně-smetanových příchutí. Velmi kvalitní příchutě najdete pod názvem e-liquidy liqua. Naprostou klasikou je metol. Na ten je mnoho lidí zvyklých také v klasických cigaretách. Pokud kouříte například mentolové slim cigarety, zkuste si pořídit štíhlounkou elektronickou cigaretu s příchutí mentolu či eukalyptu.

Fantazii se ale meze nekladou

Zkuste ovocné příchutě zkombinovat s těmi sladkými. Zejména na léto se hodí vůně, které připomínají koktejly a navozují tak provou letní atmosféru. Výjimkou ale není ani mandlová vůně nebo třeba whisky či velmi oblíbená kokosovo-ananasovo-smetanová příchuť Piña Colady.

Jeden komentář → “ Cigareta se stovkami příchutí ”


  1. daniela molitorisova

    2

    Chcem si objednat cigarety s prichutou.som zo slovenska nohli by ste mi poslat kde a ako si mozem objednat.dakujem za odpoved molitorisova


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv