Publikováno Kvě 17 , 2013 v E-shopy & Služby

Chytrá reklama

0 Komentářů
Chytrá reklama

Vlastníte obchod? Tak to jistě používáte reklamu ve výloze nebo napsanou křídou na tabuli před obchodem. Další možností jsou také známé papírové letáky, které jsou nejen finančně náročné, ale také velmi neekologické. Ale nyní můžete zvolit ještě jinou variantu. Nově můžete díky prodejnímu systému Citis.cz, propagovat služby a nabídku díky reklamě obchodu, restaurace či služeb tou nejmodernější cestou. O co se jedná? Je to jedinečná nákupní aplikace pro chytré telefony.

Taková mobilní aplikace zobrazí váš obchod i aktuální nabídku potencionálnímu zákazníkovi, jen se trochu vašemu obchodu přiblíží.

Díky Citis.cz se můžou řady zákazníků velmi rychle rozrůstat a tím se bude pozitivně zvyšovat i váš výdělek. Hlavním cílem je působit na zákazníky zcela novým způsobem a přivést do vašeho obchodu právě ty, kteří chtějí utrácet. I ve vašem obchodě!

Nabídku takto do světa můžete doslova vykřičet a následně zpozorujete okamžitý prodej. Protože pokud zákazník zpozoruje zajímavé produkty ke koupi, ihned si je rezervuje a jde během chvíle zakoupit. Všechny rezervace, které po obeznámení s nabídkou proběhnou, se týkají pouze provozovatele a kupujícího. Provozovatel je může stále přehledně sledovat v prodejním systému, kde lze i perfektně pozorovat, jakým směrem se pohybuje celý prodej.

Co taková reklama vůbec stojí? To je otázka, kterou si jistě položí každý prodejce. Ale pozor, zde platíte pouze paušální poplatek, neodvádíte ani korunu z vašich vyšších výdělků, které jste získali díky tomuto novému prodejnímu systému.

Není to žádná věda, přilákejte nové zákazníky, třeba pokud máte právě prázdno, aktualizací nabídek, kdykoliv budete chtít. Systém pro vás, prodejce, nabízí vytváření prodejních kampaní, kde si určíte dny i hodiny kdy budou vaše nabídky aktivní. Navíc je zde možnost si dopředu připravit několik nabídek, které pak kliknutím aktivujete, nebo zrušíte. Tím si ušetříte mnoho času, který můžete věnovat pouze svým zákazníkům.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv