Publikováno Čer 25 , 2014 v Cestování

Cestujte bez ohledu na věk

0 Komentářů
Cestujte bez ohledu na věk

I jako senior můžete poznat nová místa a cestovat do ciziny. A aby to pro vás bylo snadnější, měli byste zvolit zájezd, který je přímo určený pro cestovatele vyššího věku. Hlavních důvodů je hned několik. Například cestovní kancelář Delfín travel v programu Dovolená pro seniory 55+ zajišťuje během celého zájezdu k dispozici delegáty, kteří se snaží vyhovět potřebám každého člena zájezdu. I celé tempo dovolené z programu pro seniory je uzpůsobeno jeho účastníkům, což je pro většinu starších lidí jistě velmi důležité.

Dovolená pro seniory 55+ je celkově uzpůsobena jeho členům, může to být místo, kde se seznámíte s lidmi stejného věku a poznáte tak nové přátelé, ale hlavně se cestovní kancelář snaží nabídnout seniorům možnost cestovat za velmi přijatelné ceny.

Nyní se asi ptáte, jaké místo můžete díky Dovolené pro seniory 55+ poznat. Určitě skvělou volbou by mohlo být místo s názvem Mar Menor ve Španělsku, což v překladu znamená Malé moře. Název mluví za vše. Jedná se totiž o oddělenou lagunu, jež dělí od Středozemního moře asi 24 km dlouhá písečná plocha. Díky tomu je zde velmi klidné moře s mírně klesající pláží, takže zde můžete jen tak brouzdat slanou vodou i daleko od samotné pláže a čerpat v klidu energii.

Mar Menor je úžasné hlavně pro vaše unavené tělo. Zdejší bahno má totiž léčivé účinky na mnoho kožních chorob, revmatismus, artrózu, a dokonce i na alergie. Pokud by vám ale nestačilo pouze bahno, můžete využít lázeňských služeb v nedalekých centrech.

Jestliže by vás nebavilo jen odpočívat na krásných plážích, nabídne vám tato část Španělska i nádhernou přírodu, kterou mnozí klienti volí jako hlavní důvod mnoha výletů po okolí.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv