Publikováno Říj 01 , 2010 v Rubriky

České kvalitní školní potřeby

1 Komentář
České kvalitní školní potřeby

Asi nejsem jediná, kdo řeší tašku na učebnice pro školáky. V několika diskuzích a spotřebitelských testech jsem se dozvěděla, že batoh musí mít především dobře vyztužená a anatomicky tvarovaná záda a popruhy. Kvalitní školní potřeby ale dneska nejsou v žádném případě samozřejmostí. Když už se mi nějaké tašky do školy líbily, nesplňovaly zdravotní standardy. Tak co teď?

Když jsem se kamarádky ptala, kde mám objednat dceři batoh, odpověděla mi jednoslovně – TOPGAL. Byla nadšená z motivů školních tašek, ale zejména z ochoty a profesionality zaměstnanců, stejně jako z rychlosti dodání a zdravotní nezávadnosti. Jednoduše řečeno, ideální batoh do školy nejen pro prvňáčky. Na www.topgal.cz totiž seženete i batůžky pro větší kluky a holky, teenagery, tašky do školy i do města. Prostě veškerý sortiment, který krom originálního vzhledu splňuje i bezpečnostní a zdravotní hlediska.

Tímto vyvstává i otázka bezpečí dětí, protože řidiči dítě na ulici snadno přehlédnou. Proto vždy kupujte batohy s bezpečnostními prvky a reflexními odrazkami. Co se správné velikosti školní tašky týče, rovněž nepodceňte situaci. Taška by měla být dostatečně velká, aby se do ní vešlo všechno učení a zejména sešity velikosti A4. Ale i všechny ostatní nezbytnosti jako je svačina, přezůvky a podobně. Taška by měla mít odvětraná záda, musí dobře sedět, neškrtit a mít dobré polstrování.

batoh na notebookTašky do školy kupujte dětem na prvním stupni, protože jsou pevnější, mají více přihrádek a pro menší děti jsou vhodnější. Naopak vyztuženým batůžkem uděláte radost větším dětem. obal na notebookDneska už nejsou novinkou ani batohy, které mají speciální foch na notebook se samostatným odnímatelným pouzdrem. Do jednoho zavazadla tak dáte opravdu vše, co by školák mohl potřebovat. Příkladem skvělého batohu na notebook je HIT 129 – skvělý Vánoční dárek ne?

Jeden komentář → “ České kvalitní školní potřeby ”


  1. Emik

    3

    U batohu je lepší si připlatit aby neboleli záda !!!!


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv