Publikováno Lis 12 , 2010 v Kultura & Vaření & Zajímavosti

Cateringové služby

0 Komentářů
Cateringové služby

Víte co je to polévka Miso? Pořádáte firemní oslavu či raut ? Často to bývá poměrně nuda, kam přijdou vaší obchodní partneři, zaměstnanci, hosté tak trochu z povinnosti. Udělejte vaší firemní akcí dojem. Odměňte své zaměstnance vánočním akcí, kterou si budou pamatovat. Lze zařídit kompletní servis včetně jídel podle vaší chuti z české i zahraniční kuchyně.

Udělejte něco netradičního. Co třeba tematická akce? V japonském stylu? Japonská kuchyně, dekorace, umělecké vystoupení ….vše v odpovídajících prostorech. Pokud si nevyberete z bohaté nabídky doprovodného prgramu jako je barmanská show, ohňová show, brazilská show, kouzelníci a mágové nebo mobilní kasíno, lze zrealizovat i váš vlastní nápad včetně kompletních cateringových služeb . Samozřejmostí jsou mobilní bary, kde vám profesionální barmani namíchají koktejl či drink podle vašeho přání. Nechte se inspirovat těmi nejlepšími, a vybírejte z koktejlů z celého světa. Zavírací hodinu mobilních barů si určíte sami.

Ani zajistit rodinou akci není někdy jednoduché. Někdy je to srovnatelná práce s manažerem menšího podniku. Vybrat místo, které by se všem líbilo, jídlo a pití, které by všem chutnalo, popřípadě program, který by všechny bavil. Některé příležitosti jako jsou promoce nebo kulaté narozeniny si opravdu zaslouží neodbýt jen rodinným obědem. Spolehliví profesionálové, kteří mají s podobnými akcemi mnoho zkušeností mohou samozřejmě zařídit i vaší soukromou akci k jakékoliv příležitosti. Nechte starosti na nich, zařiďte si oslavu podle vašich přání a bavte se spolu s ostatními.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv