Publikováno Kvě 23 , 2014 v Zajímavosti

Bydlete levně ve svém vlastním domě

1 Komentář
Bydlete levně ve svém vlastním domě

Mobilní dům se může stát lacinější alternativou bydlení. Když se řekne mobilní dům, každý si pravděpodobně představí „dům na kolečkách“ k přechodnému bydlení. To však není úplná pravda. Ano, mobilheim se samozřejmě dá přemístit podle vašeho přání, ale zrovna tak může setrvávat na jednom místě a sloužit k trvalému bydlení.

Mobilní domy můžete klasicky napojit na inženýrské sítě a žít v něm zcela normální a běžný život. Takové domky se samozřejmě dají obývat celoročně. Mobilheimy jsou samozřejmě vybaveny kopelnou (ta obsahuje sprchový kout, umyvadlo a záchod), dále pak kuchyňským koutem, nebo koutem s připravenými sítěmi a obývací pokoj s ložnicí.

Samozřejmě záleží na každém konkrétním typu domku. Na výběr jsou klasické, standardní, dvoupatrové s mansardou, z řady de luxe či future. Vybavení jednotlivých domů se liší podle ceny a třídy. Ceník a bližší parametry najdete na webových stránkách.

Mobilní domy se vyrábějí i na klíč. Pokud se pro tuto variantu rozhodnete, budete si moct přesně vyjednat, co a jak chcete vyřešit a zařídit. Dle referencí spokojených zákazníků lze doporučit firmu pana Žáčka, který se zabývá profesionální výrobou mobilních domů.

Z referencí vyplývá, že Žáček a jeho spolupracovníci jsou nanejvýš pečliví a zodpovědní. Například jeden spokojený klient si chválí rychlost plánování, papírování i samotné realizace. Podle jeho slov ani ne před rokem proběhla první schůzka, následně pak plánování a realizace. Nyní už spokojeně bydlí ve zbrusu novém mobilním domě.

Další klient zase vyzdvihuje skutečnou profesionalitu provedení. Nechal si zhotovit domek 3+1 s kompletním vnějším zateplením. Celková plocha domu je 70 m2 a podle jeho slov se zde bydlí nanejvýš skvěle. Dům je vybaven rohovou kuchyní, menší koupelnou, bojlerem, přímotopy a má dokonce kachlová kamna. Dům klient pořídil za 1,33 milionů korun, přičemž je v ceně zahrnuta cena základové desky i DPH.

Pokud chcete bydlet skutečně rychle a za přijatelné peníze, zvažte bydlení v mobilním domě! Přečtěte si další spokojené reference a uvidíte, že to za to stojí!

Jeden komentář → “ Bydlete levně ve svém vlastním domě ”


  1. lenka

    4

    My celý byt zařídili díky http://nabytek-bydleni.hyperinzerce.cz/. Je to sice bazar, ale když hledáte, jsou tam pěkné kousky.


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv