Publikováno Úno 21 , 2013 v Dům a byt

Brány od společnosti Lomax

0 Komentářů
Brány od společnosti Lomax

Pokud stavíte nový domek, jistě už máte hlavu plnou cihel, podlahových i střešních krytin a podobně. Myslet byste ale měli i na další nezbytnosti, které se více či méně zabudovávají do fasády. Na mysli máme předokenní rolety, ale v neposlední řadě samozřejmě i vrata a brány, které jsou naprostou nezbytností u novostaveb domů i průmyslových objektů.

Posuvné brány a vrata můžete mít buď na mechanické, ale my doporučujeme automatické otvírání.

Každý si chce ulehčit práci a ušetřit čas. Na váš pozemek se dostanete jednoduše, stačí použít dálkový ovladač. Ten vždy patří jen a pouze k jedněm vratům, takže nehrozí, že by někdo vaše vrata otevřel. S tím bezesporu souvisí také zabezpečení pozemku a objektu budovy. Je tedy velmi důležité, aby se brána otevírala a zavírala opravdu stoprocentně, protože i malé nedovření by mohlo lákat zlodějíčky a lapky. Dovření v každém případě oceníte také, pokud máte domácího mazlíčka, ten by mohl i malou škvírou v plotu utéct.

Pokud si nejste jisti s výběrem vrat či brány, konzultujte své požadavky s odborníky ze společnosti Lomax. Jde o předního dodavatele bran, garážových a jiných vrat v České republice. Za dlouholetou praxi nasbírali profesionální zaměstnanci tolik zkušeností, že vám vždy ochotně a rádi s výběrem vhodné brány poradí. Na výběr je celá řada typů plotových výplní klasického nadčasového i moderního vzhledu v modelových řadách Modern, History, Classical a Silgle.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv