Publikováno Bře 06 , 2012 v Služby & Zajímavosti & Zdraví

Blahodárná řasa Chlorella na Novakosmetika.cz

0 Komentářů
Blahodárná řasa Chlorella na Novakosmetika.cz

Chlorella je sladkovodní řasa, která se pomalu, ale jistě dostává do popředí zájmu všech farmaceutických společností, které vyrábí kosmetiku a doplňky stravy. Tyto zelené řasy obsahují velké množství blahodárných látek ve formě, které jsou pro lidské tělo potřebné. Navíc jsou tyto látky (aminokyseliny, peptidy, bílkoviny, vitamíny, cukry a nukleové kyseliny…) obsaženy ve formě, která je pro tělo dobře stravitelná a tělo je využije bezezbytku.

Hlavním problémem dnešní doby je stres a civilizační choroby

Právě přípravky z této řasy působí jako antioxidanty a také bojují proti stresu. Co se civilizačních chorob týče, zcela jistě vás potěší prokazatelné snižování hodnoty „zlého“ cholesterolu.

Sladkovodní zelená řasa chlorella roste volně v přírodě, ale například v Japonsku se velmi rychle rozvíjí její komerční pěstírny. Zde také dochází k jejímu zpracování na různé druhy extraktů, které se následně používají jako prevence v boji proti rakovině. Dále snižují nežádoucí radiační účinky léčby rakoviny, posilují obranyschopnost, protože stimulují tvorbu bílých krvinek. Doplňky stravy s obsahem chlorelly jsou prevencí proti nachlazení a zpomalují proces stárnutí celého organizmu.

Kde koupit chlorellu?

Chlorella je k dostání v e-shopu Novákosmetika.cz V tomto e-shopu jsme byli mile překvapeni profesionalitou zaměstnanců, kteří nám s výběrem vhodných přípravků poradili. Většina zboží je navíc skladem, takže jsou dodací lhůty doslova bleskové. Nesmíme opomenout ani ceny, které jsou oproti kamenným obchodům zlomkové. Navíc můžete využít ještě výhodnějšího nákupu novinek za zavádějící ceny nebo v časově omezených akcích.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv