Publikováno Bře 01 , 2013 v Finance

Bezva půjčka bez rizika nejen pro ženy

0 Komentářů
Bezva půjčka bez rizika nejen pro ženy

Je naprosto jasné, že se může čas od času stát, že nevyjdete s osobním nebo rodinným rozpočtem. Ne nadarmo se říká, že týden pře výplatou je ten nejdelší. I pokud si peníze na celý měsíc dokonale rozvrhnete, v půlce měsíce nebo klidně těsně před výplatou zjistíte, že díky havárii v domácnosti potřebujte urychleně finanční injekci.

A co teď? Odborníci radí mít rezervu alespoň ve výši dvou běžných měsíčních platů, ale kdo na to v dnešní době má? Rozbila se mi lednice/pračka nebo děti potřebují peníze na lyžařský výcvik. I s tím můžete jít požádat o peníze příbuzné. Mnoho lidí ale podobné problémy řeší raději klasickou půjčkou, než aby si půjčovali od rodiny nebo od známých. Půjčka 10000 Kč je naprosto běžnou půjčkou i standardním obnosem, který vám pomůže překlenout období do další výplaty.

Naučit se hospodařit s omezeným není nic jednoduché a mnoho žen to nezvládá. Ostatně to je také tématem nejednoho autora. Například Jan Zlatohlávek si ženy bere na mušku velmi rád. Píše o ženách pro ženy a občas jde o články úsměvné, jindy by se mohla některá z dam naopak urazit. V jeho článcích si ale každý najde to své a přesně to je důvod, proč je jako autor tolik vyhledávaný.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv