Publikováno Lis 10 , 2014 v E-shopy

Bezpečné nakupování na internetu

0 Komentářů
Bezpečné nakupování na internetu

V dnešním článku se zaměříme na nakupování na Internetu. To se stalo hitem posledních let a zejména před Vánoci očekávají provozovatelé různých e-shopů větší nápor, než během ostatních měsíců. Hodně e-shopů si svůj zisk ale chce zvýšit ještě menším či větším zdražením. Platit ale nechceme víc, než je nezbytně nutné. Právě proto se v dnešním článku alespoň krátce zaměříme na provizní webový portál plnapenezenka.cz.

Najdete zde velké množství obchodů, ze kterých můžete zboží prohlížet, objednávat a nakupovat zcela běžným způsobem, ale jen s tím rozdílem, že určité procento dostanete v rámci provizního systému zpět. Obchody vlastně platí za reklamu a plnapenezenka.cz se s vámi o tento budget rozdělí a vy tak dostanete peníze z nákupu zpět.

Velmi nás zaujalo, že krom našich online obchodů zde najdete také zahraniční obchody. Ti z nás, kteří jsou ostřílenými nákupčími moc dobře ví, že zde seženete zejména zahraniční značkové zboží za úplně jiné ceny, než u nás. Příkladem může být obchod Aliexpress, kde seženete vše na téma móda, ale také šperky, hodinky a podobně. Návod jak nakupovat na Aliexpress samozřejmě také najdete na zmiňovaném webovém portálu. Pokud nejste kovaní v angličtině, v podstatě jen stačí nastavit jazyk na češtinu a vybírat zboží, jako v tuzemských e-shopech. Pak už stačí mít platební kartu s povolením pro placení v internetových e-shopech.

Je nákup bezpečný?

Krom toho, že v rámci podobného nakupování online ušetříte spoustu peněz, je navíc zaručena kvalita a autetičnost daného produktu. Jde tedy o garanci pravosti a nemusíte se obávat, že vám domu přijde předražený padělek. Další ochranou je fakt, že pokud přeci jen zjistíte, že se jedná o padělek, bude vám vrácena až trojnásobná hodnota zboží.

Také se nemusíte pbávat, že by zboží nepřišlo. Jednoduše ho zaplatíte, až když dorazí. Vámi uskutečněná platba totiž zůstává v garančním procesu až do doby, kdy zboží převezmete a zkontrolujete.

Na PlnáPeněženka.cz jsou i další přední e-shopy, kterých můžete získat peníze z nákupu zpět. Zkuste i vy za letošního Ježíška utratit mnohem méně peněz!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv