Publikováno Zář 11 , 2014 v Služby

Bezpečná kamionová doprava po Evropě

0 Komentářů

Doprava zboží je jedním z faktorů, který zásadním způsobem určuje jeho cenu. Pokud byste tedy například chtěli koupit „čerstvý“ banán z jižní Ameriky, není problém to zařídit, jen by se musela poměrně levná lodní doprava zaměnit za mnohem rychlejší, ale také dražší dopravu leteckou. V rámci evropských zemí se k přepravě většiny zboží používá vlaková a kamionová doprava.

Základní otázka tedy zní: jak logisticky vyřešit přepravu zboží tak, aby se zbytečně neprodražila? Je snadné se dostat do situace, kdy je nutné odvést zboží na poslední chvíli, třeba v případě že váš běžný dopravce nemá volné kapacity. To pak může vést k finančním ztrátám.

Zásadní pro uspokojení zákazníků je i rychlost a bezpečnost přepravy zboží na místo určení. Společnost Šindelář spedition s.r.o. je dlouholetým hráčem na českém trhu, který nabízí specializované služby v oblasti mezinárodní logistiky a spedice.
Jádrem podnikání je komplexní zajištění přepravy ovoce, zeleniny, mražených výrobků, průmyslového a farmaceutického zboží i dalších nákladů v rámci téměř všech zemí Evropy. Není problém zajistit přepravu jakéhokoliv  množství zboží všech teplotních stupňů.

Mezi hlavní přednosti společnosti patří rozsáhlý vozový park se160 moderními vozovými soupravami a zkušení pravidelně školení řidiči. Ve firemním vozovém parku najdeme i několik typů chladírenských a plachtových návěsů. Samozřejmostí je dobrý technický stav všech vozů, který je kontrolován na pravidelných servisních prohlídkách. Problémům na trase i případnému zpoždění se snaží předejít zkušený tým dispečerů poskytující profesionální služby a poradenství. Navíc je každá zásilka zajištěna alarmovým zařízením a je během celé cesty pod stálou kontrolou díky 24 hodinovému trackingovému systému. Pro případ odcizení nebo poškození jsou přepravované zásilky pojištěny dle CMR až do výše 10 mil CZK. Využít můžete nejenom nabídky celovozových přeprav, ale i dokládek.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv