Publikováno Říj 16 , 2012 v Dům a byt & E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Bazény Albixon

0 Komentářů
Bazény Albixon

Asi se budete divit, že budeme řešit bazény i po konci léta. Venkovní bazény jsou v téhle době ale za super cenu. Ostatně podle odborníků je podzim na realizaci bazénů to pravé. A proč mít bazén na zahradě? Důvodů je mnoho a jistě vám je potvrdí každý, který už bazén má. V prvé řadě musíme vzpomenout, že se můžete vykoupat kdykoliv chcete. Pokud tedy v konečném důsledku sečtete vstupné na veřejná koupaliště za celý rok řekněme pro děti nebo několikačlennou rodinu, investice i do luxusnějšího bazénu, se vám brzy vrátí.

Pokud uvažujete o dodavateli bazénu, zcela jistě vás zaujmou bazény Albixon, které jsou nejen velmi kvalitní a s dlouhou životností, ale navíc designové. Díky široké nabídce bazénů si vybere opravdu každý. Bazén tedy můžete mít na malé, ale i obří zahradě. Stačí si uvědomit, co od bazénu očekáváte. Dále musíte dobře zvolit místo tak, aby bazén byl co nejdelší dobu ze dne na slunci. To urychlí ohřev vody v bazénu a prodlouží koupací sezónu. Samozřejmě si můžete pomoci i různými ohřívači vody, které jsou už dnes stejně běžné, jako třeba různé druhy filtrací, které pomohou udržet vodu déle čistou i bez použití velkého množství chemikálií.

Když už jsme zmínili umístění bazénu, rovněž by neměl být poblíž vzrostlejších stromů a keřů tak, aby vítr zbytečně nezanášel listí nebo malé větévky do vody. Proti tomu se ale můžete bránit také díky zastřešení bazénu. Někdo už si ani bazén bez zastřešení nedokáže představit. Nejen, že výrazně zvýšíte teplotu vody v bazénu, ale navíc ochráníte vodu před znečištěním, nebo třeba před deštěm. V neposlední řadě musíme vzpomenout také fakt, že už se nikdy nebudete muset strachovat, že vaše malé dítě nebo domácí mazlíček v nestřežené chvilce do bazénu spadne.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv