Publikováno Úno 08 , 2012 v Dům a byt & Služby & Zajímavosti & Zdraví

Bazén na každou zahradu

0 Komentářů
Bazén na každou zahradu

Máte v plánu nákup bazénu? Pak patříte mezi velké procento české populace, které miluje vodu a chce si užívat teplých slunných dní relaxací v zahradních nadzemních bazénech. Ty jsou podle nás fenoménem letošního léta. Jsou totiž o mnoho levnější než bazény zapuštěné. Díky technologickému pokroku a inovativním materiálům jsou nadzemní bazény jednoduché na údržbu, montáž i demontáž. Cena, jednoduchost montáže a možnost dokoupení velkého množství doplňkového sortimentu, to jsou klady, které hovoří pro nákup bazénu. I tak jsou bazény pro mnoho z nás investicí minimálně na několik let, právě proto si musíme jejich pořízení dobře rozmyslet.

Vybíráme bazén

V první řadě si musíte rozmyslet, k jakému účelu bazén používáme, pro kolik bude lidí a podobně. Vybíráme samozřejmě také podle možností naší peněženky. Dalším faktorem je bezesporu kvalita bazénu, která limituje jeho životnost. Dále si musíme uvědomit, do jakého prostoru bazén umístíme. Pak tedy vybíráme bazény různých velikostí, ale také tvarů a samozřejmě i designů. Vybrat si tedy můžete přesně takový, aby ladil s domem a celkovým dojmem ze zahrady.

Nezapomeňte na doplňkový sortiment

Aby vám voda v bazénu zůstala čistá po dlouhou dobu, budete bez pochyby potřebovat pískové nebo kartušové filtrace. O výběru správného čištění se poraďte s profesionálními prodejci. Co se mechanických nečistot týče, větévky a různé lístečky vybírejte pravidelně, nejlépe každý den, pomocí sítěk. V dnešní době jsou běžné chemické prostředky pro úpravu vody. Zejména pokud máte malé děti, jistě sáhnete raději po enzymaticky působících látkách pro čištění bazénové nebo jezírkové vody.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv