Publikováno Říj 21 , 2013 v Finance & Služby

Banka, která naplní Vaše očekávání

0 Komentářů
Banka, která naplní Vaše očekávání

Banka GE Money nabízí svým klientům velkou nabídku kvalitních služeb. Snaží se být především svým klientům spolehlivým partnerem, a proto přináší snadno dostupné, srozumitelné a transparentní produkty a služby. Snaží se přinášet chytré a inovativní řešení pro Váš snadný a úspěšný život.

Hodnoty, které banka prosazuje, jsou v první řadě jednoduchost, srozumitelnost, dále také prospěšnost a respekt. Kontakt s bankou je součástí běžného života každého z nás. GE Money Bank si uvědomuje důležitost vztahu, který je v první řadě založený na důvěře a měl by Vám život zjednodušovat. Proto se banka snaží otevírat pro Vás další nové pobočky a také přizpůsobovat podle Vašich potřeb otevírací dobu. Banka byla díky internetu už 3 krát oceněna Zlatou korunou, což je cena za to, že můžete být s bankou kdykoli a odkudkoli v kontaktu. Po celé České republice je více než 260 poboček. Že vše probíhá bez skrytých poplatků a Vy tak vždy víte, za co platíte je u této banky samozřejmostí.

Veškeré podmínky Vám srozumitelně vždy rádi vysvětlí profesionální bankéři a doporučí Vám nejlepší řešení.

Banka nabízí také mnoho úvěrů pro podnikatele. V soutěži Zlatá koruna získali podnikatelské úvěry MoneyCard Business GE Money Bank 3. místo.  Podnikatelské účty Konto Genius Business Active GE Money Bank na tom byli ještě lépe. Ty získali místo 1.

Společnost GE Money Auto slaví v dnešním roce desetileté výročí vstupu na český trh. V roce 2006 financovala nejvíce vozů koncovým uživatelům a více než 86 % automobilů bylo financováno úvěrem auto Credit, které je účelovým úvěrem.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv