Publikováno Zář 13 , 2012 v Cestování & E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Autosedačky

0 Komentářů
Autosedačky

Určitě každý zodpovědný rodič touží po tom, aby jeho dítě vyrůstalo v bezpečném prostředí. Jeho prioritou by mělo být zdraví svých ratolestí a snaha zamezit jakémukoliv zanedbání či podcenění. Podle zákona je povinností, aby bylo dítě, menší než 150 cm a lehčí než 36 kg, ve vozidle přepravováno v autosedačkách. A jak vybrat tu správnou?

Na internetových stránkách babypark.cz je zákazník přehledně informován, podle jakých kritérií má zvolit ty správné autosedačky nebo jak je nainstalovat. Nechybí ani upřesnění, jak sedačku užívat tak, aby byla co nejbezpečnější a její funkčnost tak nepřišla nazmar. Dále se dozvíte, že kupovat sedačku z druhé ruky, pokud neznáte její historii, je hazard o zdraví vašeho dítěte. Nesmysl je kupovat sedačku větší ve snaze o dlouhodobější užívání, neboť by při případné nehodě dobře neplnila svou funkci.

Na tomto webu má zákazník možnost vybrat si autosedačky hned z několika značek: Maxi – Cosi, Bébé Confort, Römer, Recaro, Inglesina, Stokke, Chicco, Nuna. Vyhledávání je zjednodušeno filtrem, kdy si výběr můžeme zúžit na naše konkrétní požadavky, jako je cenové rozmezí, váha dítěte, umístění sedačky a další parametry. U každé sedačky je uveden popis, fotografie, parametry, příslušenství, které je možno ke konkrétnímu produktu dokoupit, případné recenze a barevné variace. Často bývá nejedna sedačka v lákavé několika procentní slevě. Pohodlí nákupu vám jistě zpříjemní i možnost porovnání výrobků.

Firma nabízí nejen autosedačky, ale i příslušenství, které zvýší komfort vašeho dítěte. Dále máte možnost zakoupení pláštěnek, potahů, fusaků, sítí proti hmyzu, ale i hraček či držáků na pití.

Nákup autosedaček na webu babypark.cz není jistě špatná volba. Jako autorizovaní prodejci, působící na českém trhu více jak 10 let, odebírají zboží jen od oficiálních distributorů nebo přímo od prodejců. Jsou to zkrátka odborníci sledující nejnovější trendy a jsou vždy o krok vpřed. Skvělou motivací je i dárek k prvnímu nákupu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv