Publikováno Bře 13 , 2013 v Cestování & Zboží

Autosedačky Maxi Cosi

0 Komentářů
Autosedačky Maxi Cosi

V dnešním článku se zaměříme na bezpečnost dětí. Mnoho maminek už dávno pochopilo, že mít reprezentativní kočárek je sice super, ale zdaleka nejdůležitější je autosedačka. Ostatně autonehody jsou nejběžnějším strašákem nejen pro těhotné, ale také pro již stávající maminky. Sedačka pro děti v autě je také ze zákona povinností. Dítě musí být v sedačce, i pokud jedete jen kousek, třeba do supermarketu hned za místem bydliště. Stejně, jako musí být v autě zabezpečený pes, už nemůžete jet na dovolenou tak, že by děti spaly na zadních sedačkách.

Právě proto je výběr sedačky velmi důležitý. Malým dětem kupujeme tzv. vajíčko. V této sedačce si miminko povezete také z porodnice. Je tedy více než jasné, že sedačku potřebujete dřív než kočárek. V žádném případě není výjimkou, že si maminky jdou do obchodu vybrat kočárek až v době, kdy už miminko mají. Nechali se třeba překvapit pohlavím a kočárek už pak kupují buď do modra, nebo do růžova podle pohlaví miminka. Je totiž škoda kupovat jen a pouze kočárek a další nezbytnosti v neutrálních barvách. Vraťme se ale k autosedačkám.

Pravděpodobně nejvyhledávanější a také nejprodávanější jsou autosedačky Maxi Cosi, které jsou nejenom krásné, ale navíc splňuji evropské normy pro převoz dětí. Na výběr máte sedačky univerzální, ale také dělené podle hmotnosti dítěte. Prvních několik měsíců si vystačíme s již zmiňovaným vajíčkem. Mnoho maminek si koupí kočár v tzv. trojkombinaci, kdy za jednu cenu dostanou kočárek hluboký s korbičkou, sportovní a také mini autosedačku, která lze rovněž přidělat ke konstrukci kočárku.

Autosedačka Maxi Cosi je většinou v mnoha provedeních, designech a barvách. Na své si přijdou klasikové, i velmi náročné rodiče.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv