Publikováno Srp 16 , 2012 v E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Autorizovaný distributor olejů a maziv

0 Komentářů
Autorizovaný distributor olejů a maziv

V dnešním článku se zaměříme na naše miláčky s motorem. Někdo bere za součást rodiny domácího mazlíčka, psa nebo kočku, jiný zase automobil nebo motocykl. Právě to je důvod, proč se v dnešním článku zaměříme na oleje. Jejich kvalita bezesporu ovlivňuje jízdní vlastnosti, třeba podobně jako pohonné hmoty. Pokud máte to štěstí a do svého vozu lijete jen naftu nebo benzín a pak motorové oleje, gratulujeme. Jistě navštěvujete servis jen při výměně oleje a filtrů. V tu chvíli si jistě říkáte, že cena za provozní kapaliny není zrovna nízká. I oleje, jako jsou oleje Total, Fina či Elf, můžete nakupovat na Internetu, a tak ušetřit nemalé částky z rodinného rozpočtu.

Nakupujeme motorový olej

Jak již bylo řečeno, motorový olej by měl být kvalitní. Není ale pravdou, že čím dražší tím lepší. Do každého motoru se hodí jiný druh. Pokud se v této oblasti zrovna neorientujete, zeptejte se ve svém oblíbeném servisu, který olej máte dolívat a následně kolik ho budete potřebovat na výměnu. Pokud jste o servis se vším všudy, nebude problém, pokud si olej na výměnu donesete vlastní.

Teď už k samotnému nákupu

Jak již bylo řečeno, značkové oleje můžete nakupovat na internetu za super ceny. Nás zaujal obchod NOVAKOIL s.r.o. Jde o společnost, která je předním distributorem olejů a jiných maziv a provozních kapalin u nás. Samozřejmostí jsou certifikáty dle ČSN EN ISO/IEC. V sortimentu najdete i velmi vyhledávané absorpční prostředky, maziva, průmyslové kapaliny a technické spreje a různé kapaliny pro ochranu motoru.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv