Publikováno Čer 17 , 2014 v Služby

Autodoprava, ke které se budete vracet

0 Komentářů
Autodoprava, ke které se budete vracet

Hledáte pro svoji firmu spolehlivého nákladního autodopravce? Pokud si chce být jisti diskrétností, dochvilností a výbornou komunikací obraťte se na společnost Lorenc Logistic. Tato společnost čerpá z mnohaletých zkušeností a díky tomu odvádí dobrou práci. Důkazem toho jsou spokojení zákazníci, 80% z veškerého počtu zakázek totiž tvoří stálí zákazníci, kteří užívají služeb Lorenc Logistic dlouhodobě.

Tato společnost vlastní 70 kamionů, které zajišťují přepravu zásilek hlavně na území Beneluxu a Německa, kam jsou zásilky bez problémů z České republiky dopraveny i do 24 hodin. Dalšími zeměmi, které jsou často cílem kamionů této společnosti, jsou Polsko, Anglie, Francie a dokonce i Švédsko.

Služeb společnosti Lorenc Logistic lze využít nejen pro převoz celovozných zásilek, ale není problém ani s dopravou kusových zásilek. Důležitým bodem při přepravách je nebezpečné zboží, které společnost s proškolenými řidiči převáží pomocí 19 cisteren. Značnou část nebezpečného zboží, označovaného také zkratkou ADR, tvoří hlavně oxid uhličitý. Mezi další často přepravované zboží patří i různé díly pro automobilový průmysl, zde je často využívána přeprava JUST IN TIME, kde je velice apelováno na přesnost dodávek. Dále je často zprostředkovávána přeprava Hi-Tech výrobků, léčiv, nebo zboží pro nábytkářský průmysl.

Důležitou součástí autodopravy je samozřejmě i logistika, díky které se práce zefektivňuje. Do logistiky spadá i vyřizování celních náležitostí týkajících se vývozu a dovozu zboží.

Autodoprava není jedinou službou, kterou Lorenc Logistic nabízí. Mezi další služby společnosti patří zásilková služba, servis nákladních vozidel, skladování zboží a mycí linka. Těchto služeb můžete využít v Klatovech, kde se nachází nejen sklady, mycí linka, čerpací stanice pohonných hmot, ale také administrativní budova a rozlehlé parkoviště pro všechny kamiony. Kromě Klatov má Lorenc Logistic skladovací prostory i v Praze pro zákazníky ze Středočeského kraje a v Brně, což jsou sklady určené pro zákazníky z Moravy a Slovenska.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv