Publikováno Čvc 06 , 2014 v E-shopy

Armyshop s velkým výběrem

0 Komentářů
Armyshop s velkým výběrem

Pokud patříte mezi vyznavače army stylu a outdoor potřeb, měli byste vědět o kvalitním obchodě, kde najdete vše, co potřebujete. Že takový ještě neznáte? Tak čtěte dále.

Armik.cz nabízí svým klientům nejširší sortiment zboží. Jednou z mnoha výhod obchodu je, že nabízí skutečně nízké ceny. Navíc jsou pro zákazníky neustále připravovány akční nabídky. Všechny pohromadě najdete v sekci „akční nabídka“. Slevové akce a soutěže zde také najdete. Navíc pokud nakupujete pro ozbrojené složky, záchranné sbory, kluby vojenské historie, airsoftové i paintball kluby a další profesionály, získáte slevu až 10%. Více informací se dozvíte v sekci „slevy pro profesionály“. Další výhodou je, že při nákupu nad 2 000 Kč získáte dárek zdarma, který si v obchodním košíku sami vyberete. Dostat dárek můžete i u vybraného zboží, u kterého je označení „dárek zdarma“. Bude vám zaslán s vaší objednávkou jako pozornost a poděkování za váš nákup.

Doprava a samotná platba s sebou nese také výhody. Pokud vaše cena objednávky přesáhne 500 Kč, poštovné a balné vás vyjde jen na 49 Kč. Nad 2 000 Kč neplatíte nic. Na zboží, které je na skladě, budete čekat jen 2-3 pracovní dny od přijetí objednávky.

Nabídky eshopu jsou neustále doplňovány. Vy tak můžete vybírat mezi 5 000 druhů zboží a vysokým počtem značek. Výhodou je také vlastní sklad, který neustále roste. Firma má tak přehled o dostupnosti zboží. Pokud konkrétní předmět na skladě není, objedná se přímo od výrobce či distributora v co nejkratším čase.

Navštivte army shop, který bude splňovat vaše představy a vy tak budete moct nakupovat z pohodlí vašeho domova.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv