Publikováno Led 04 , 2015 v E-shopy

Army shop

0 Komentářů
Army shop

V dnešním článku bychom vám rádi představili army shop marines-shop.com, kde najdete spoustu užitečného zboží. To je přehledně řazeno do několika kategorií, jako jsou hodinky, oblečení a podobně. Obchod má ale také kamennou prodejnu, kterou najdete na pražských Vinohradech – a to jen malý kousek od zastávky metra I.P.Pavlova. Sice je každý produkt opatřen autentickou fotografií nebo fotografiemi a popiskem, ale přesto si s výběrem jisti být nemusíte. Někdo dokonce má raději zboží vidět na vlastní oči a pak až třeba objednat z pohodlí vlastního obývacího pokoje. Už je na vás, zda si vyberete originální výstroj z vojenských skladů, nebo vybavení pro outdoor a do přírody. Z toho samozřejmě vyplývá, že obchod nenabízí potřeby jen a pouze pro vojáky. Kvalitní oblečení army stylu nebo zelenkavých, šedých a khaki barev zaujme snad každého. Nám se velmi líbí prestižní oblečení značek Helikon nebo Survival.

Jak již bylo řečeno, zmiňovaný webový portál je velmi přehledný. Krom zboží řazeného do kategorií zde najdete také zboží v akci a samozřejmě také novinky. Nás zaujala také videa u velmi mnoha produktů. Zmínit bychom mohli například jednu ze sad pro přežití, kde najdete nezbytnosti jako je nůž a podobně. Se zdravím souvisí také zdravotnický materiál. Tato kategorie je bezesporu opravdu pro všechny. Pořídit můžete škrtidlo značky CAT, dlahu SAM SPLINT, tlakový obvaz First Care nebo hemostatika Quikclot.

Se zdravým jako takovým ale souvisí také jídlo a pití. Ano, i potravinové dávky můžete jednoduše a za super cenu objednat. Je jedno, zda si pochutnáte na energetických nápojích nebo hotových jídlech, ani zásoby jídla by samozřejmě v batohu při vašich toulkách přírodou chybět neměly. Ostatně stejně jako dostatek pitné vody. Ne nadarmo je jedna celá velká kategorie v shopu věnována hydratačním systémům a batohům na vodu od prověřených značek jako jsou Camelbak a Source.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv